Piotrkowianin przegrał z Holendrami

Piotrkowianin Sobota, 13 stycznia 20180 1528
Niebawem szczypiorniści Piotrkowianina wznowią ligowe rozgrywki, tymczasem w piątek rozegrali kolejny sparing, tym razem ich przeciwnikiem była piąta drużyna holenderskiej Ekstraklasy – HV Kras Volendam. Ostatecznie goście minimalnie wygrali to spotkania 29:28 (16:11).

Piotrkowianin nie mógł wystąpić w tym meczu w optymalnym zestawieniu, ponieważ brakowało trzech rozgrywających: Stanisław Makowiejew uczestniczy w prekwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2019 (w piątkowym, wygranym spotkaniu z Kosowem rzucił jedną bramkę – przyp. red.), a Sebastian Iskra i Szymon Woynowski narzekają na drobne urazy. Te absencje odbiły się na dyspozycji piotrkowskiego zespołu, który już po kilku minutach przegrywał 2:6. W drugiej połowie piotrkowianie zaczęli odrabiać straty, kontry wykańczał Piotr Swat, a Artur Urbański popisał się kilkoma udanymi rzutami z drugiej linii. Tomasz Mróz mógł wyrównać, ale w ostatniej akcji meczu nie zdołał pokonać bramkarza rywali i to Holendrzy wygrali to spotkanie.

 

A w środę, 17 stycznia pierwszy w tym roku ligowy pojedynek. Piotrkowianin podejmie Gwardię Opole. Początek spotkania o godzinie 18.30.

 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 28:29 (11:16) HV Kras Volendam

 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Schodowski, Pyrka, Procho - Swat 7, Tórz 4/1, Urbański 4, Andreou 3, Surosz 3, Pożarek 2, Mróz 1, Rutkowski 2, Achruk 1, Kaźmierczak 1, Góralski 1.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat