Piotrkowianin przegrał w Opolu

Piotrkowianin Czwartek, 21 listopada 20193
Tamtejsza Gwardia pokonała nasz zespół 29:26 (17:15), piotrkowianie prowadzili w tym meczu mniej więcej do 17. minuty, później gospodarze przejęli inicjatywę i ostatecznie to oni wygrali ten mecz.

W 6. minucie spotkania Piotrkowianin prowadził 5:1, jeszcze przed przerwą rywale zdołali doprowadzić do remisu, a następnie objęli prowadzenie. Po przerwie gospodarze utrzymywali kilkubramkową przewagę, ostatecznie wygrali prowadząc trzema bramkami.

Piotrkowianin zajmuje w tej chwili 11. miejsce w tabeli PGNiG Superligi, a już we wtorek, 26 listopada do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie mistrz Polski i obecny wicelider rozgrywek - PGE Vive Kielce. Początek tego spotkania o godzinie 18.00.

Gwardia Opole 29:26 (17:15) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Kot, Procho, Pyrka - Tórz 5, Pacześny 4, Sobut 4, Surosz 4, Turkowski 3/1, Woynowski 3, Szopa 2/1, Rutkowski 1, Swat, Mróz, Nastaj.