Piotrkowianin pokonany przez gdańszczan

PiotrkowianinKraj Poniedziałek, 16 września 201925
Nasz zespół przegrał trzeci mecz w tym sezonie, tym razem lepszy był Torus Wybrzeże Gdańsk, który wygrał we własnej hali 29:23 (18:14), choć przez kilkanaście minut pierwszej połowy to Piotrkowianin wyraźnie prowadził.

Na początku trafili Bartosz Nastaj i Adam Pacześny, później nasza drużyna powiększyła przewagę i po kolejnym trafieniu Adama Pacześnego w 9. minucie było już 6:2. Gospodarze zdołali jednak wyrównać, wykorzystując nieskuteczność piotrkowian. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 18:14.

Po przerwie niewiele się zmieniło, piotrkowianie nadal popełniali dużo błędów, dzięki czemu gdańszczanie utrzymywali przewagę. Podopiecznym Bartosza Jureckiego udało się ją nieco zniwelować, ale tylko na chwilę.

Niedzielny mecz był transmitowany na antenie TVP Sport, kolejny też będzie. Już w piątek, 20 września Piotrkowianin zmierzy się w Hali Relax z MMTS Kwidzyn, początek spotkania o godzinie 18.00.

TORUS Wybrzeże Gdańsk 29:23 (18:14) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Kot, Procho - Iskra 7, Pacześny 4, Mróz 4, Surosz, Nastaj 3, Szopa 2, Swat 2, Sobut 1, Kaźmierczak, Woynowski.