Piotrkowianin najgroźniejszy we własnej hali

Sobota, 05 października 201910
Drugi mecz w tym sezonie wygrali szczypiorniści Piotrkowianina, w sobotę pokonali w Hali Relax Chrobrego Głogów 27:23 (13:14), choć po pierwszej połowie to goście minimalnie prowadzili.

Do tej pory podopieczni Bartosza Jureckiego rozegrali sześć spotkań, trzy pierwsze przegrali, kolejny wygrali, piąty przegrali, a ten ostatni, rozegrany w sobotę w Hali Relax zakończył się zwycięstwem piotrkowian. Po piętnastu minutach sobotniego pojedynku piotrkowianie prowadzili już 11:6, a mimo to zeszli do szatni przegrywając 13:14, w dodatku stracili jednego zawodnika, w 19. minucie Bartosz Nastaj został uderzony w szyję i odwieziono go do szpitala na badania.

Na początku drugiej połowy nasi zawodnicy odrobili straty i ponownie wyszli na kilkubramkowe prowadzenie, w drugiej połowie przyjezdnym nie udało się już przełamać rywali i to piotrkowianie mogli się cieszyć ze zwycięstwa, drugiego w tym sezonie, obydwa Piotrkowianin odniósł we własnej hali.

W środę, 9 października nasz zespół zmierzy się z na wyjeździe z zespołem Azoty Puławy, początek spotkania o godzinie 18.00.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27:23 (13:14) Chrobry Głogów

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Kot, Procho - Swat 6/3, Surosz 5, Pacześny 4, Szopa 4/1, Iskra 3, Tórz 2, Kaźmierczak 1, Turkowski, 1 Mróz, Sobut 1, Nastaj, Mastalerz, Rutkowski.