Piotrkowianin lepszy od reprezentacji Polski

Strefa FM Czwartek, 23 stycznia 20140 1530
Piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonali w sparingowym spotkaniu młodzieżową reprezentację Polski 35:29 (19:11). Spotkanie rozegrane zostało w Łącku.

Tylko w pierwszych minutach spotkania przewagę osiągnęła młodzieżowa kadra (do lat 21) prowadzona przez byłego szkoleniowca Piotrkowianina Krzysztofa Kisiela. W 10. minucie Piotrkowianin doprowadził do remisu 6:6, a później sukcesywnie powiększał przewagę. Do przerwy drużyna Rafała Kuptela prowadziła 19:11.
W drużynie Piotrkowianina z dobrej strony pokazali się skrzydłowi, którzy skutecznie kończyli szybkie kontrataki.
Drugą połowę ostatni zespół Superligi PGNiG rozpoczął od kilku błędów i w 34. minucie przy stanie 20:15 trener Kuptel poprosił o przerwę. Po wznowieniu gra się wyrównała, a Piotrkowianin utrzymywał bezpieczną 5-6 bramkową przewagę. Młodzieżówka zdobyła się na jeszcze jeden zryw. W 49. minucie było tylko 24:28 i Piotrkowianin grał w podwójnym osłabieniu. Ligowcy nie dali pozwolili jednak młodym rywalom na więcej i w efekcie wygrali 35:29.

Piotrkowianin rozegra dziś jeszcze jedno spotkanie sparingowe. O 17:00 zmierzy się w Płocku z wicemistrzem Polski - Orlen Wisłą.

 

Piotrkowianin - Polska (Under 21) 35:29 (19:11)
Piotrkowianin: Ner, Procho, Pietruszka - Mróz 3, Daćko 4, Tórz 3, Swat 4, Stołowski 2, Trojanowski 7, Różański, Pilitowski 5, Woynowski 4, Pożarek 3.
Trener: Rafał Kuptel


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat