Piotrkowianin już po pierwszym sparingu

Piotrkowianin Czwartek, 30 lipca 20201 1623
Pierwsze spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem 2020/2021 rozegrali szczypiorniści Piotrkowianina. Nasza drużyna zmierzyła się we własnej hali Relax z czeskim HC Banik Karvina. Czesi przez cały mecz mieli wyraźną przewagę, są na zupełnie innym etapie przygotowań i pewnie wygrali 32:22 (19:14). Trener Bartosz Jurecki nie robił po spotkaniu tragedii z wysokiego wyniku.
fot. archiwum epiotrkow

- Forma ma przyjść na wrzesień. Chłopaki przez ostatnie dwa i pół tygodnia dostali potężnie w kość. Mieli dwa treningi dziennie i dzisiaj musiało zabraknąć świeżości. Spokojnie - ona przyjdzie w najważniejszym momencie, kiedy trzeba będzie walczyć o ligowe punkty - powiedział szkoleniowiec. - Inna sprawa, że w niektórych akcjach brakło głowy, ale nad tym będziemy pracować, mamy duży materiał do analizy - dodał Jurecki.

 

Piotrkowianin - Banik Karvina 22:32 (14:19)
Piotrkowianin: Ligarzewski, Mihaljević, Kot - Turkowski 2, Matyjasik 4, Rutkowski 3, Iskra 2, Sobut 2, Mastalerz 1, Mosiołek 1, Swat 1, Surosz 3, Gluch 3, Kaźmierczak, Pożarek, Pacześny

 

31 lipca nasz zespół zmierzy się w Hali Relax z Azotami Puławy i podobnie jak spotkanie z Banikiem Karvina będzie to mecz niedostępny dla publiczności. Takie są wytyczne Komisarza Ligi i trzeba je respektować. Bezpieczeństwo jest bowiem najważniejsze.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ola K ~Ola K (Gość)30.07.2020 10:08

Nic sie nie stalo,moze kiedys bedzie lepiej...

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat