Piotrkowianin uprawiał w mieszkaniu marihuanę

Policja KMP Piotrków Poniedziałek, 19 kwietnia 202129 5434
Piotrkowscy policjanci przeprowadzili przeszukanie w mieszkaniu młodego mężczyzny, podejrzewanego o udzielanie narkotyków innym osobom. Jak się okazało piotrkowianin w swoim lokalu uprawiał marihuanę. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny oraz amunicję. Mężczyźnie już postawiono zarzuty i został on objęty dozorem.
fot. KMP Piotrków

Piotrkowscy kryminalni prowadzili działania pod kątem ustalenia osób posiadających środki odurzające i w kręgu ich zainteresowania znalazł się 19-letni mieszkaniec naszego miasto, podejrzewany o udzielanie ich innym osobom.

 

W mieszkaniu młodego mężczyzny na terenie Piotrkowa policjanci odnaleźli trzy krzaki marihuany. Doniczki były ustawione w dużym tekturowym pudełku, wyposażonym w wentylator. Ponadto, podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli 3 gramy suszu roślinnego - wstępnie potwierdzono, że była to marihuana. W mieszkaniu odnalezione zostały również dwie wagi elektryczne. 19-latek posiadał także nabój karabinowy, bez wymaganego zezwolenia.


Mężczyzna za popełnione przestępstwa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty posiadania środków odurzających oraz posiadania amunicji bez wymaganego zezwolenia. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Popełnione przez 19-latka przestępstwa zagrożone są karą do 8 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

6


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Monsignore ~Monsignore (Gość)20.04.2021 07:37

Zawsze się zastanawiam czytając takie informacje po jaką ch.... ci ludzie narażają się na konflikt z prawem.I zawsze dochodzę do wniosku, że nie ma się co ich żałować gdy oberwą za to karę, bo przyczyną tego zabronionego czynu jest chęć zarobienia pieniędzy kosztem cudzego nieszczęścia lub też utopienie się w tym zgubnym nałogu. Nie chce się nierobom podjąć uczciwej pracy,lecz chcą mieć pieniądze bez jakiegokolwiek wysiłku.Dlatego uważam za słuszne reakcje policji na każdy tego rodzaju przypadek.

23


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)22.04.2021 14:24

Może palić tym w elektrociepłowni,całe miasto wesołe by było

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)19.04.2021 20:07

Wszyscy bagatelizujący trawkę, proszę obejrzyjcie filmy na kanale Sekielskiego z osobami uzależnionymi, a które już wyszły na prostą.

63


łosiedlowy łoś ~łosiedlowy łoś (Gość)20.04.2021 00:14

Cytuję:
piotrkowianin w swoim lokalu uprawiał marihuanę


Nie ma takiej rośliny jak marihuana.

Cytuję:
19-latek posiadał także nabój karabinowy, bez wymaganego zezwolenia.


A gdzie trzeba złożyć wniosek o zezwolenie na posiadanie jednego naboju karabinowego?

Cytuję:
Popełnione przez 19-latka przestępstwa zagrożone są karą do 8 lat pozbawienia wolności.


Jeśli za trzy doniczki i nabój grozi 8 lat, to ile grozi za przyczynienie się do przedwczesnej śmierci stu tysięcy ludzi? Niech zgadnę: nic?

20


gib ~gib (Gość)19.04.2021 15:29

zastanawia mnie co myśleli włodarze tego świata gdy zrobili z marihuany (najbezpieczniejszej używki na świecie) najgorszy narkotyk, a z alkoholu ( który znajduje się na pierwszym miejscu szkodliwych używek, jeszcze przed metamfetamina i heroiną) używke ogólnodostępną i popartą spolecznie...chyba mniej więcej tak.. "aaaa ci niewolnicy, dajmy im najgroźniejszą używkę by się po niej bili, kradli, zabijali, rozwalalali wszystko dookoła, a po tej maryhuanie, to za spokojni i za dużo rozmyślają, a tego nam nie potrzeba, my potrzebujemy cywilizacji ludzi na tyle mądrych by obsłużyli nasze maszyny i odwalili papierkowa robote, ale na tyle głoopich, by nie zrozumieli jak działa system i jak trzymamy ich wszystkich za klejnoty"

52


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)19.04.2021 21:56

Raczej UPRAWIAŁ. Hodować to można świnki. Rośliny się uprawia.

21


Gosć ~Gosć (Gość)19.04.2021 18:41

Raz na jakiś czas coś się uda :-)

21


byczek ~byczek (Gość)19.04.2021 18:09

To co na zdjęciu to cała produkcja.. wow szacun. No tak łowią płotki bo do grubych ryb nie statują..taka zasada. A i ten środkowy krzaczek to jakiś przyschnięty to zdaje się dwa żywotne krzaczki znaleźli. Jednak czasem w życiu trzeba mieć resztki godności i tego wszystkim życzę.

53


brawo ~brawo (Gość)19.04.2021 14:46

Zło trzeba niszczyć w zarodku. Od krzaczka się zaczyna. Bardzo dobrze, oby tak dalej.

24


Jan Jebut - Naplecki ~Jan Jebut - Naplecki (Gość)19.04.2021 17:18

zaczyna sie od 1 krzaczka, a potem cale pola tytoniem obsiewaja...

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat