Piotrkowianie wystąpią w „Trudnych sprawach”?

ePiotrkow Czwartek, 02 lipca 201514 10498
Piotrków Trybunalski. Tu mieszka kilkuletnia Natalia. Dziewczynka została ciężko pobita, trafiła do szpitala. Głównym podejrzanym jest jej sąsiad, u którego w ogrodzie Natalia często się bawiła. Tyle, że sąsiad nie żyje, a policja podejrzewa, że zabiła go siostra Natalii. Scenę przesłuchania siostry (lub brata) pobitej dziewczynki musieli odegrać ci, którzy w środę zgłosili się na casting do seriali paradokumentalnych.

Ładuję galerię...

Casting zorganizowano w Hotelu Trybunalski w Piotrkowie, zgłosiło się ok. 20 osób, głównie w wieku 16 – 20 lat.


- Szukamy osób w każdym wieku do nowych produkcji telewizyjnych Polsatu, które będą emitowane w ramówce jesiennej. Będą nowe programy, nowe produkcje, potrzebujemy więc naprawdę sporo osób, bo chcemy, aby w każdej produkcji były nowe twarze – powiedzieli nam organizatorzy castingu z firmy Tako Media. - Ludzie zgłaszają się, żeby przeżyć jakąś przygodę, aby zobaczyć, jak to wszystko wygląda od kuchni, również aby zobaczyć, jak wygląda taki casting.


Każdy z uczestników dostał krótki scenariusz, na podstawie którego potem musiał odegrać krótką, 3-minutową scenkę. Osobne scenariusze dostali dorośli, osobne dzieci.


- Pomyślałam, że warto spróbować czegoś nowego – powiedziała nam Weronika, która prezentowała swoje umiejętności aktorskie jako pierwsza. - Chciałam spróbować swoich sił, jeśli chodzi o aktorstwo, bo być może w przyszłości spróbuję coś zdziałać w tej dziedzinie.

 

- Chciałam sprawdzić swoje umiejętności i to, czy jestem gotowa na nowe wyzwania – powiedziała nam z kolei Ewelina, która występowała jako druga. - To dla mnie przygoda, a później... się zobaczy.


Jest szansa, że twarze piotrkowian zobaczymy jesienią w takich produkcjach jak: "Dlaczego ja", "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", "Sekrety sąsiadów", "Dzień, który zmienił moje życie".


W czwartek kolejna tura castingu, początek o godz. 9.30.


Zainteresował temat?

6

3


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ares1 ~ares1 (Gość)02.07.2015 07:17

Porażka na całej rozciągłości !!! Dlaczego w ogóle ludzie oglądają ten syf???

205


Czadoman ~Czadoman (Gość)03.07.2015 14:05

Ta Szalona Ruda "fotografka" ma jakąś poezje na plecach wypisana? :O
Ten z 5 zdjęcia jaki przystojniaczek xD

10


P51 ~P51 (Gość)02.07.2015 22:00

Przerażający "serial". Promocja bezguścia,miernoty,głupoty i amatorszczyzny pod płaszczykiem pokazywania "samego życia". Normalni ludzie mają "zwykłego życia" dość codziennie. Wypadałoby zaproponować im ambitniejszą,edukacyjną rozrywkę. Ale nasze media spełniają promowana przez rządzących "misję" totalnego ogłupienia. Jak to śpiewał Maleńczuk : "słodka płukanka mózgowa"...
Ale celnie trafia w "target"

60


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)02.07.2015 21:12

Cytuję:
Piotrków Trybunalski. Tu mieszka kilkuletnia Natalia. Dziewczynka została ciężko pobita, trafiła do szpitala. Głównym podejrzanym jest jej sąsiad, u którego w ogrodzie Natalia często się bawiła. Tyle, że sąsiad nie żyje, a policja podejrzewa, że zabiła go siostra Natalii.


Typowy scenariusz tego badziewia.
Ja na miejscu tych chcących przeżyć "ciekawą przygodę", bym się mocno zastanowił.
Po prostu odbiorcy tych programów to dość specyficznie myśląca grupa. Na ogół są święcie przekonani, że tam są przedstawiane prawdziwe historie. I że osoby występujące to prawdziwi bohaterowie tych historii. Więc jak zobaczą na ulicy taką osobę (albo jeśli będzie to osoba z sąsiedztwa), to nie będą widzieć osoby, która zagrała rolę w programie, ale złodzieja, mordercę, ćpuna czy prostytutkę. Znam kogoś, kto te programy ogląda, więc wiem, co piszę.
Parę groszy za występ wpadnie, ale można jednocześnie zyskać "łatkę", którą będzie ciężko odkleić...

50


Wiesia ~Wiesia (Gość)02.07.2015 18:31

Przecież ten sąsiad mógł to zrobić,.Wygląda zresztą na takiego.

11


cze ~cze (Gość)02.07.2015 10:46

A czy te osoby wyraziły zgodę na publikację danych osobowych przez epiotrkow?

132


DżagaRaga ~DżagaRaga (Gość)02.07.2015 10:35

Ja będę grał stopy,które znają niemiecki

70


cynik ~cynik (Gość)02.07.2015 09:53

Trudne sprawy? Casting na sesji Rady Miasta. Tam by się dopiero odkryło talenty aktorskie.

210


miau ~miau (Gość)02.07.2015 09:02

jak ma na nazwisko ten Bartłomiej? :D

21


Loren ~Loren (Gość)02.07.2015 09:27

Kiedy będzie można obejrzeć ten program z udziałem tych osób?

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat