Piotrkowianie wykażą się wiedzą o sporcie

Strefa FM Sobota, 03 listopada 20180 2289
Już po raz 8 mieszkańcy Piotrkowa zmierzą się w Piotrkowskim Konkursie Wiedzy o Sporcie. 10. listopada w ramach miejskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będzie można sprawdzić swoją wiedzę na temat polskiego sportu ostatnich dziesięcioleci. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
archiwum epiotrkow.pl

Konkurs tradycyjnie przebiegnie w dwóch kategoriach wiekowych: dla dzieci do lat 12 oraz dla dorosłych. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. W pierwszej kategorii będzie to stół do gry w piłkarzyki, natomiast osoba z najlepszym wynikiem w drugiej kategorii otrzyma bilet na wybrany mecz piłkarskiej reprezentacji Polski.

 

Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia to Biało-Czerwona Duma-100 lat Polskiego Sportu. Patronem honorowym konkursu jest Adam Kszczot, olimpijczyk halowy mistrz świata i Europy w biegu na 800 metrów.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat