Piotrkowianie wspierają służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa

ePiotrkow Poniedziałek, 30 marca 202029 6648
W poniedziałek (30.03) przedstawiciele "Widzialnej Ręki - Piotrków Trybunalski" i lokalnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazali pomoc dla Powiatowego Centrum Matki i Dziecka.

Ładuję galerię...

- Przywieźliśmy 150 przyłbic, które zostały wyprodukowane przez jednego z piotrkowskich przedsiębiorców,  a zaraz jedziemy przekazać kolejne Szpitalnemu Oddziałowi Ratunkowemu przy ulicy Rakowskiej. Przyłbice, które nam zostaną, zawieziemy do magazynu Widzialnej Ręki, bo tak naprawdę przydadzą się one jako dodatkowe zabezpieczenie nie tylko służbie zdrowia, ale też np. pracownikom i pracownicom, którzy pracują w sklepach - mówi Dariusz Cecotka z piotrkowskiego sztabu WOŚP. Podkreślił również, że to dopiero początek pomocy w tym zakresie, bowiem piotrkowska firma Uni-Druk, która produkuje te przyłbice już sprowadza 3 rolki specjalnej folii, która umożliwi wykonanie kolejnych 3 tysięcy sztuk.

 

Za okazane wsparcie w imieniu Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie podziękowała naczelna pielęgniarka, Zofia Budzisz - Składam ogromne podziękowania na ręce Widzialnej Ręki i Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie za ofiarowanie nam tak bardzo ważnej części sprzętu, który nas chroni. Zabezpieczenie personelu medycznego w dzisiejszym trudnym czasie jest najważniejszym elementem, bo to my pracownicy służby zdrowia chronimy całe społeczeństwo przed rozprzestrzenianiem się epidemii - podsumowała.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.04.2020 20:39

Nasze Polskie Anioły.??

00


gość ~gość (Gość)31.03.2020 12:25

Gościu od tyle w temacie 25lat płacę składki a jak potrzebny specjalista to muszę iść prywatnie no to nie wyjezdzaj że jak będziesz potrzebował bo jak potrzebuję to i tak muszę płacić zacznijcie wreszcie myśleć bo nas oszukują, okradają i żeby ma koniec nie wytentego

01


abcde ~abcde (Gość)31.03.2020 11:45

Służba zdrowia jest NAJWAŻNIEJSZYM i NAJSŁABSZYM obecnie ogniwem ! ! ! Jeśli ona padnie ( a tak niestety będzie) to kto zajmie się chorymi ? ? ? Ministrowie, urzędnicy czy hydraulicy ? Rządy mogą się zarażać i wirus może je eliminować, nowe można tworzyć w kilka godzin, ale ludzi w służbie zdrowia nie da się zastąpić w ciągu tygodni ani miesięcy. Wiec róbmy wszystko aby pomóc służbie zdrowia, bo to naprawdę leży w naszym ŻYWOTNYM interesie !

01


Bolek ~Bolek (Gość)31.03.2020 10:39

Trzeba być wyjątkowym głupkiem aby dawać komukolwiek choć 1 zł, w dobire rozdawnictwa plusów i milionowych premii i stołków sowiecie opłacach dla pisowców, na marginesie Agencja Rezerw Materiałowych zamiast kupować materiały na rezerwę w przypadku W, skupowała węgiel bo górnikom trzeba było dać kasę plus przed wyborami, pracownicy tzw służby zdrowia -pielęgniarki zarabające najniższą krajowa musiały za własne pieniądze kupować sprzet i materiały, tylko frajerzy dają cokolwiek, a cwaniaki żyją nawet w dobie kryzysu jak pączki w maśle?

30


gość ~gość (Gość)30.03.2020 14:49

A co rząd robi z naszymi składkami że teraz jest potrzebny sponsoring?

93


gość ~gość (Gość)31.03.2020 10:18

Widzę po odpowiedziach pod moim komentarzem, że nic tak nie gorszy jak prawda !

20


stop ~stop (Gość)30.03.2020 15:13

Ja też nie daje.Ciągle ktoś coś chce.Wośp,caritas,kościół,rydzyk też płacze że ma mało floty na utrzymanie radia i tv.Także umiesz liczyć licz na siebie.

41


gość ~gość (Gość)30.03.2020 20:59

Ludzie tu nie chodzi o sluzbe zdrowia tylko o ludzi ktorzy tam pracuja...to calkiem dwie rozne rzeczy. Lekarze i pielegniarki sa na pierwzzej lini frontu na rowni z kasjerkami w marketach , jednakowo sie narazaja w czasie gdy "biedni wszyscy" nie moga w domu na dupue troche posiedzoec.

10


gość ~gość (Gość)30.03.2020 14:27

Niewiem czemu ale komicznie ludzie wyglądają w maskach w sklepach.

27


Alan ~Alan (Gość)30.03.2020 15:08

Całe życie wspieram służbę zdrowia co miesiąc!!! Nigdy w szpitalu nie byłem do dentysty jeśli idę to prywatnie.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat