Piotrkowianie w 2018 roku zarobili więcej niż zwykle?

Strefa FM Piątek, 15 lutego 201934 4255
Wszystko wskazuje na to, że tak. Na podstawie danych uzyskanych od piotrkowskiego Urzędu Skarbowego wynika, że w ubiegłym roku dochody były wyższe o średnio 1.296 zł rocznie.
fot.pixabay.com

Jak poinformował nas Kamil Łyszkowski, naczelnik Urzędu Skarbowego w Piotrkowie, dane wskazują na wzrost dochodów mieszkańców powiatu piotrkowskiego o 179 milionów złotych. Nie da się jednak ustalić, czy wynika to z większych wynagrodzeń, czy np. z nadgodzin oraz zajęć u innych pracodawców. 

 

Oznacza to zatem, że piotrkowianie w 2018 roku zarobili zdecydowanie więcej niż rok wcześniej.


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (34)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Exploit ~Exploit (Gość)17.02.2019 09:41

"Kto osiąga dochód podlega karze grzywny" czyli niewolnictwa ciąg dalszy.

30


Alonzo ~Alonzo (Gość)16.02.2019 12:25

Jasne. Pracuję i zarabiam w Warszawie o raz tyle co w Piotrkowie. Rozliczałem się w Piotrkowie. Stwierdziłem , że niewiele z tego tytułu mam a jak widac zawyżam średnią. Od tego roku bedę rozliczał sie w Warszawie. Obniżę średnią a i kartę Warszawiaka z pewnymi przywilejami chętnie przytulę. I wcale nie nie będe płakał z tego powodu. Nie czuję abym musiał dawać na Medjaściemę i inne mało trafione pomysły.

51


olgu ~olgu (Gość)15.02.2019 20:31

Obstawiam, że słoiki zawyżają średnią i to mocno.

11


loko ~loko (Gość)15.02.2019 20:53

To co by było jakby szefowie nie płacili pod stołem reszty pensji ? Przecież to nie możliwe żeby stolarz z 15 letnim stażem, oficjalnie dostawał pensję 100zł wyższą od najniższej krajowej. To przecież nie mogło się wydarzyć

100


Obserwator ~Obserwator (Gość)15.02.2019 18:14

Ludzie za dużo zarabiacie i dlatego wam źle. Dobrze, że chociaż stacje benzynowe dbają o nasze portfele i sprzedają nam paliwo droższe niż w większych miastach ((łódź pb 4.51 on 4.82) ceny z dzisiaj) u nas wiadomo 20-30 gr wiecej PS. przy tankowaniu do pełna to sie nawet opłaca do łodzi jechac :)

120


Olaf ~Olaf (Gość)16.02.2019 08:11

Niskie pensje to efekt opodatkowania pracy!!! Rządzący traktują przedsiębiorców i osoby pracujące jako dojne krowy. Żyjemy w państwie socjalistycznym gdzie Ci, którym się chce pracują na tych, którym się nie chce.

70


gość ~gość (Gość)15.02.2019 20:10

Podziekujcie krzysiowi

60