Piotrkowianie uczcili dzień zwierząt

Strefa FM Sobota, 05 października 20193 2584
Spotkania ze specjalistami, porady żywieniowe i pielęgnacyjne czy konkursy z nagrodami to tylko część atrakcji, które przygotowano w piotrkowskim centrum handlowym z okazji dnia zwierząt. W sobotę galeria "Focus mall" otwarta była także dla wszystkich czworonogów.

Ładuję galerię...

W sobotę właściciele zwierząt mogli udać się do piotrkowskiej galerii ze swoimi czworonogami. Tam od godziny 13.00 czekało na nich wiele atrakcji. Były m. in konsultacje żywieniowe czy spotkania z różnym specjalistami. Oprócz tego w akcji udział wzięli przedstawiciele fundacji "Viva",  Miasta Kotów czy Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami - Październik to miesiąc dobroci dla zwierząt. My staramy się wszystkim o tym cały czas przypominać, dlatego też m. in bierzemy udział w tej akcji. Zależy nam na tym, aby zachęcić ludzi do adopcji zwierząt ze schroniska, ponieważ nie jest to dla nich najlepsze miejsce. Jeden właściciel, jeden dom to jest to czego byśmy chcieli dla każdego czworonoga - powiedziała Grażyna Fałek prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, oddział w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Oprócz tego wszyscy, którzy przyłączyli się do zabawy, mogli również pomóc. Wystarczyło wsiąść na rower. Każdy przejechany kilometr to jeden żeton dla Miasta Kotów bądź piotrkowskiego schroniska. Jednostka, która otrzymała więcej punktów wygrywała prezenty dla zwierzaków - Mi udało się wygrać dla Miasta Kotów jeden żeton. Zgłosiłam się do tej akcji, ponieważ poza tym, że trochę się poruszałam to pomogłam zwierzętom. Uważam, że powinno być więcej tego typu akcji - powiedziała piotrkowianka.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)06.10.2019 13:08

Może się spotkamy?

00


zzz ~zzz (Gość)05.10.2019 18:53

Szkoda że info....po....

10


gość ~gość (Gość)05.10.2019 17:05

Brawo Klaudii lk

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat