Piotrkowianie przeczytają Księgę Hioba

Strefa FM Środa, 09 października 20191 1144
Piotrkowianie kolejny raz będą mogli wspólnie, głośno przeczytać Biblię. To w ramach akcji, która odbędzie się w środę o godzinie 17.00 w mediatece. Tym razem uczestnicy zapoznają się z Księgę Hioba.
fot. materiały organizatora

Poza czytaniem Biblii, podczas wydarzenia zaplanowano podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, prezentację Wiktorii Mazurczyk "Hiob w sztuce" i komentarz biblijny ks. Wiesława Żydla. - W tym roku nowością jest to, że czytamy Biblię Ekumeniczną, a więc przekład zgodny z nauką różnych kościołów chrześcijańskich w Polsce. Zaprosiliśmy również proboszcza parafii prawosławnej ks. Jana Jakimiuka - powiedziała Halina Braun z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.

 

W Piotrkowie Dzień Głośnego Czytania Biblii odbywa się już po raz piąty


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

myszka ~myszka (Gość)16.10.2019 16:59

Mediateka 17 kościołem w Piotrkowie Trybunalskim?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat