Piotrkowianie pomagają Polakom z Białorusi

Strefa FM Czwartek, 06 grudnia 20180 1441
"Wschód - Zachód" to koncert charytatywny organizowany, by wesprzeć Polaków mieszkających na Białorusi. Nasi rodacy od wielu lat chcą odwiedzić swój kraj, jednak ze względów finansowych nie mają takiej możliwości. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
fot.materiały organizatora

W programie m.in. koncert Zespołu Kameralnego Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, występ solistów z zajęć emisji głosu pod kierunkiem Justyny Jędrusik oraz charytatywna aukcja przedmiotów. - Ten koncert jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ naprawdę zależy mi na tym, by pomóc naszym rodakom. Chcemy zebrać odpowiednią kwotę, by opłacić im m.in. autokar, który przywiezie ich do kraju. Jest to dla nich ważne, ponieważ dzięki temu mogliby zobaczyć kraj, w którym żyli ich przodkowie - powiedziała Elżbieta Łągwa- Szelągowska, dyrektor piotrkowskiego MOK-u.

 

Jest to pierwszy koncert z cyklu "Wschód - Zachód", organizatorzy zapowiadają jednak, że po Nowym Roku będą jeszcze dwa takie wydarzenia. Wstęp na koncert na zasadzie "płać, ile chcesz". 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat