Piotrków. Seminarium „ABC biznesu” rozpoczęte

ePiotrkow Wtorek, 19 kwietnia 20160 2025
Ponad 100 osób uczestniczy w rozpoczętym dziś w Piotrkowie seminarium „ABC Biznesu”. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz do działających już przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swej działalności.

Seminarium odbywa się w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie. Dzisiaj jego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jakie kompetencje  (umiejętności, predyspozycje) są przydatne do kierowania firmą oraz poznają kolejne kroki niezbędne do uruchomienia własnej firmy. Jutro (20 kwietnia) pracownicy piotrkowskich urzędów i instytucji (PIP, US, Sanepid, ZUS, KRUS i UM) przekażą informacje na temat „Obowiązków przedsiębiorcy wynikających z prowadzenia własnej firmy”.

Z kolei trzeciego dnia (21 kwietnia) uczestnicy będą mieli okazję zdobyć informacje dotyczące „Instrumentów finansowego i merytorycznego wsparcia dla małej przedsiębiorczości”, tj. ofertę dotacji, pożyczek oraz innego pieniężnego i niepieniężnego wsparcia przedsiębiorczości w naszym regionie.

 

Organizatorem seminarium jest Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim. 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat