Piotrków zrezygnował z organizacji finału Pucharu Polski

ePiotrkow Poniedziałek, 14 maja 20180 8961
Chodzi o najważniejszą konfrontację na szczeblu wojewódzkim. Ta decyzja została podyktowana złym stanem murawy na Stadionie Miejskim Concordia. ŁZPN otrzymał w tej sprawie pismo od OZPN-u i wytypował już dwa miasta, które mogą zastąpić Piotrków w roli gospodarza tego spotkania.

- Nasze boisko jest mocno obciążone. W tym przypadku stanęliśmy przed decyzją, że albo zamykamy stadion na dwa miesiące i pozbawiamy się możliwości rozegrania 18 meczów oraz przeprowadzania treningów, albo gramy sezon do końca, ale rezygnujemy z organizacji finału Pucharu Polski - powiedział nam Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim.


Po informacji o zmianie gospodarza spotkania, które ma zostać rozegrane 23 czerwca pojawiły się wątpliwości czy Piotrków zdąży należycie przygotować płytę boiska na jesień, kiedy na Stadionie Miejskim Concordia ma być rozegrany mecz międzypaństwowy. Leszek Heinzel uspokaja jednak, że nie ma żadnego zagrożenia. - Jesteśmy już przygotowani do rozpoczęcia działań. Mamy w tej kwestii doświadczenie, ale i odpowiednie maszyny, które nam pomogą. Ten mecz na pewno zostanie rozegrany bo po wakacjach boisko będzie już wyremontowane - dodał. 


W związku z tym, że Piotrków zrezygnował z organizacji tego meczu, Łódzki Związek Piłki Nożnej postanowił, że tegoroczny wojewódzki finał Pucharu Polski zorganizowany zostanie w Aleksandrowie Łódzkim lub Sieradzu.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat