Piotrków trzech zaborów. Kolejny spacer tematyczny

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 30 czerwca 20173 3191
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer w ramach "Trybunalskich spotkań z 800-leciem", który odbędzie się w najbliższą sobotę. Tym razem motywem przewodnim będzie... Piotrków trzech zaborów.

- Piotrków Trybunalski, jako jedno z niewielu miast w Polsce, był pod wszystkimi trzema zaborcami. Odwiedzimy miejsca, które są związane z historią zaborców, którzy zostawili tutaj swoje ślady. Zapraszamy serdecznie - zachęca Błażej Cecota, kierownik Centrum. Spacer współorganizuje Piotrkowskie Bractwo Akademickie i filia UJK w Piotrkowie. Początek spaceru o godzinie 15:00. Start spod Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11.

 

grafika: cit.piotrkow.pl


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotr Piotrranga02.07.2017 16:10

A kiedy był w zaborze austriackim?

11


gość ~gość (Gość)30.06.2017 20:34

W Imperium Rosyjskim to Piotrków coś znaczył, Петроковская губерния. Лодзь czyli dzisiejsza Łódź to była taka wiocha pod władaniem Петроков

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat