Piotrków murem za Jurkiem Owsiakiem [ZMIANA TERMINU]

ePiotrkow Środa, 16 stycznia 20193 7703
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego spotkają się, by wesprzeć Jurka Owsiaka. Piotrkowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się w akcję, której celem jest nakłonienie twórcy Orkiestry do zmiany zdania w sprawie rezygnacji z funkcji prezesa WOŚP.

O tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano, czyli w niedzielę, 20. stycznia odbędzie się spotkanie, podczas którego wykonane zostanie zdjęcie dedykowane dla Jerzego Owsiaka. Piotrkowianie, tak jak przedstawiciele wielu innych miast w Polsce, będą w ten sposób prosić czołowego wolontariusza kraju, by powrócił na stanowisko, które piastował przez 27 lat. Początek spotkania zaplanowany jest na 20.00 w Rynku Trybunalskim.

 

- Spotkajmy się wszyscy na cichym światełku do nieba z czerwonymi sercami-balonami i ze światłami ku pamięci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Chcemy też pokazać naszemu szefowi, Jurkowi Owsiakowi, że jesteśmy z nim i tylko on może i powinien być twarzą Fundacji WOŚP - piszą organizatorzy.

 

Szczegóły wydarzenia tutaj.


Zainteresował temat?

20

27


Komentarze (3)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość gośćranga16.01.2019 16:16

Piotrków niech nie mówi i pisze a mnie

3610


Kasia J. ~Kasia J. (Gość)16.01.2019 11:45

Nie lubię takich przedstawień. Facet dorosły jest. Pewnie wie, czego chce. Jak ma dość, to go nie zmuszajmy. To jego decyzja.

6934


gość ~gość (Gość)16.01.2019 11:33

Ja też chętnie się dołączamy

3541


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat