Piotrków i Opole na 800-lecie

ePiotrkow Środa, 04 października 20171 1877
Od 1 października w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim prezentowane są wystawy plastyczne i fotograficzne "Piotrków Trybunalski na 800-lecie" oraz prace powstałe po wizycie w Opolu "Opole na 800-lecie ".

Są to prace wykonane przez uczestników projektu "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy", dofinansowanego ze środków ministra kultury i dziedzictwa narodowego. W czasie ekspozycji (od 1 do 15 października) zwiedzający mają możliwość oddania głosów na ich zdaniem najlepsze prace plastyczne i fotograficzne. Autorom zwycięskich prac zostaną wręczone nagrody.

 

Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do swojej siedziby przy ul. Słowackiego 13 w godz. 9.00 - 19.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Z czym do ludzi? ~Z czym do ludzi? (Gość)05.10.2017 09:12

Piotrków jest 800 lat za Opolem!

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat