Piotrków: Zgubiła ich nerwowość

Strefa FM Poniedziałek, 07 lipca 20080 1371
Kilkadziesiąt tabletek amfetaminy znaleźli policjanci u trzech młodych piotrkowian, którzy zainteresowanie funkcjonariuszy wzbudzili swoją nadmierną czujnością.
Jak się okazało mężczyźni mieli coś do ukrycia. W trakcie przeszukania plecaka policjanci znaleźli plastikową fiolkę z 76 białymi tabletkami i wagę elektroniczną. Z uwagi na podejrzenie, że mogą to być środki odurzające skontrolowano i przeszukano pozostałych 21-latków siedzących w samochodzie. Specjalne badanie narkotestem potwierdziło, że zabezpieczone tabletki to amfetamina.
Teraz piotrkowianie w wieku od 20 do 22 lat odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat