Piotrków: Zarzuty wobec Jolanty K.

Strefa FM Środa, 10 września 20080 1743
Na polecenie Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie zatrzymano byłą szefową łódzkiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

- Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie a konkretnie wydział śledczy prowadzi postępowanie przygotowawcze, w ramach którego zgromadzono określony materiał dowodowy pozwalający na postawienie w stan podejrzenia pani Jolanty K. pełniącej funkcje osoby publicznej – powiedział Witold Błaszczyk, rzecznik piotrkowskiej prokuratury.

Jolanta K. miała doprowadzić gminę Lubochnia w powiecie tomaszowskim do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w zakresie realizowanych inwestycji lokalnych. Podejrzanej postawiono także zarzut przyjęcia korzyści majątkowej w związku z pełnioną funkcją publiczną.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat