Piotrków: Zachłyśnięcie przyczyną śmierci 14-latka

Strefa FM Poniedziałek, 08 października 201226 11421
Zachłyśnięcie się treścią żołądkową przyczyną śmierci 14-latka, znalezionego w miniony czwartek w pustostanie przy ul Starowarszawskiej - dowiedziało się radio Strefa FM.

Sekcja zwłok wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w śmierci chłopca. Jak informuje Agnieszka Kuźnicka, zastępca Prokuratora Rejonowego w Piotrkowie, obecnie trwają badania toksykologiczne. Ich wyniki będą znane za kilka tygodni.

Przypomnijmy. W czwartek rano piotrkowskie pogotowie otrzymało zgłoszenie o nieprzytomnym 14-latku w jednym z opuszczonych budynków przy ulicy Starowarszawskiej. Na miejsce natychmiast wysłano karetkę. Chłopca nie udało się uratować.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc ~gosc (Gość)13.10.2012 20:52

[b]zastanówcie sie co do kogo mowicie i co piszecie bo ktos cos klepnie i juz jest plotka ktora rodzi druga plotke itd.... zostawcie tego chłopaka jego juz nie ma pomodlmy sie w jego intencji .a wy kibole napisze wam tak zmarł papez byliscie razem a teraz wlasnie pokazujecie jakimi jestescie juz nie ludzmi ale debilami bo na mecz sie chodz po to zeby pokibicowac a npo meczu wraca sie do domu i wspomina

00


ŁKS ~ŁKS (Gość)10.10.2012 14:08

I co wy k pokazujecie. Tak jak wcześniejszy napisał " wielcy koledzy" a nie wierzę w to że sam tam stał. Koledzy by pomogli a napewno nie zostawił go samego i głupa palił że to ŁKS go zbił... Wielcy widzewiacy. Macie honor. Widocznie tylko waszym zdaniem.

11


mhm ~mhm (Gość)10.10.2012 14:02

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, że jak ktoś umiera to każdy z siebie robi "wielkiego" kolegę i jak go bardzo dobrze znał, a gdzie byli ci koledzy jak żył ? Dlaczego mu nie pomogli skoro byli jego "wielkimi" kolegami, bo chyba wiedzieli jaką miał sytuacje w domu . Dlaczego o tej godzinie był na Starowarszawskiej, a nie w szkole ? Szkoda chłopaka, ale co poradzić czasu się nie cofnie.

00


komandor ~komandor (Gość)10.10.2012 12:27

"dorota123" napisał(a):


Siostra, która go do siebie wzięła robiła wszystko co mogła. Żeby ogarnąć sytuację pod względem finansowym, musiała pracować. Nie znacie rodziny to się nie odzywajcie. danio był skryty w sobie. Nie chciał z nikim rozmawiać o jakichkolwiek problemach. Zawsze mówił, że nic się nie stało, nic się nie dzieje, wszystko w porządku. Niech Jego śmierć będzie takim motorem napędowym dla różnych instytucji w naszym kraju, które nie robią tego co potrzeba w danej sytuacji.

00


Artur ~Artur (Gość)10.10.2012 02:36

Nie ma co gdybac badania wszystko wykaza...(*)

00


blondi ~blondi (Gość)09.10.2012 21:55

"izabela-sikora" napisał(a):


[b]to jakiś żart ?????????????????????????????????????

00


Misiek. ~Misiek. (Gość)09.10.2012 15:55

Nie ma co pisac już,to już nic nie da że będziecie się wypisywac na ten temat ;(
Spoczywaj W Spokoju ! ! ! ;(

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)09.10.2012 15:54

"izabela-sikora" napisał(a):
pisze Izabela sikora lat 15 skączone przykro mi żę on umarł ale niech sie rodzina nie martwi bendzie dobrze spółczuje


Jeśli piętnastolatki tak piszą, to raczej nie będzie dobrze... Łączna ilość błędów ortograficznych i interpunkcyjnych w tej krótkiej wypowiedzi jest tak duża, że dawniej byś dostała za to nawet dwie oceny niedostateczne z języka polskiego (bo tą ilością błędów można by "obdzielić" dwa dyktanda).

00


acinom98 ~acinom98 (Gość)09.10.2012 13:25

Za każdym razem kiedy usłyszymy o śmierci nastolatka,szukamy winnych w dorosłych.On nie miał 5 czy 8 lat.Był dojrzałym chłopcem,który wiedział co jest dobre,a co złe.Jeśli chodzi o przyczynę jego śmierci.Zachłysnąć się może trzeźwy,zdrowy człowiek, idący po ulicy..więc nie wyszukujmy po jego śmierci tego co brał,co pił i co wąchał,a czego nie..Pomódlmy się za jego duszę,pomoże mu to bardziej niż wypisywanie złośliwych komentarzy.

00


DADA DADAranga09.10.2012 13:13

MOIM ZDANIEM TO TYLKO DZIECKO KAŻDY MA KŁOPTY I ZMARTWIENIA MOŻE I BYŁ DZIECKIEM TRUDNYM ALE NIE Z JEGO WINY MIAŁ CIĘŻKIE ŻYCIE BRAK MAMY TATY ALE DLACZEGO LUDZIE GO OCENIAJĄ TERAZ GDY GO JUŻ NIE MA GDZIE BYŁA SIOSTRA KTÓRA WZIEŁA GO POD SWOJE SKRZYDŁA CZEMU MU NIE POMOGŁA SKORO WIEDZIAŁA ŻE MIAŁ PROBLEMY ŻE NIE JEST MU CIĘŻKO JEGO JUŻ NIE MA I MÓWMY O NIM DOBRZE WSPOMINAJCIE WIĘCEJ CHWIL MIŁYCH NIŻ TYCH NIEMIŁYCH A KTO ZNA GO ZE ZŁEJ STRONY NIECH PO PROSTU UGRYZIE SIĘ W JĘZYK BO NIKT Z NAS NIE RODZI SIĘ GENIUSZEM JESTEM OSOBĄ POSTRONNĄ BO GO NIE ZNAM ALE POMYŚLCIE ZACZYM NAPISZECIE.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat