Piotrków: Wręczyli paczki podopiecznym Oratorium

ePiotrkow Poniedziałek, 19 grudnia 20114 2755
Słodycze, zabawki, książki, kolorowanki i św. Mikołaj. To wszystko dla podopiecznych Oratorium św. Antoniego w Piotrkowie przygotowali studenci Wyższej Szkoła Handlowej.
foto Magda Waga

- Co roku staramy się przyłączać do akcji charytatywnych na rzecz Oratorium i organizować zbiórki wśród naszych studentów. Dzieci, które przyszły w poniedziałkowy wieczór do Oratorium otrzymały prezenty od świętego Mikołaja (w tej roli jeden ze studentów z Turcji). W związku z tym odbyły się liczne konkursy, jeden z naszych studentów przywiózł gitarę i śpiewał wraz z dzieciakami. To juz wypróbowany przez nas sposób spędzania czasu - mówiła Anna Warych z WSH.

W paczkach znalazły się słodycze, zabawki, książki, płyty z bajkami i filmami, materiały plastyczne. Studenci i w tym roku o dziaciach nie zapomnieli. Dodatkowo w akcji udział wzięli studenci z Turcji, którzy przyjechali do Polski w ramach wymiany studenckiej.

 

MW


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

p. ~p. (Gość)20.12.2011 07:06

marto Z, w wypowiedzi Studenta z gitarą nie chodziło raczej o to, że najważniejsze w całej akcji było to, że Mikołajem był student z Turcji, tak jak Ty to zaznaczyłaś. Tu raczej chodzi o rosnące zainteresowanie całym tym przedsięwzięciem i angażowanie się w nie.
prezenty też były drugorzędną sprawą. najważniejsze było to, że te dzieciaki były zadowolone. wiem, bo sama w tym uczestniczyłam, od początku, do końca.

00


marta Z ~marta Z (Gość)19.12.2011 22:44

Chyba nie to jest najważniejsze że Mikołajem był student z Turcji i kogo widać na zdjęciu a kogo nie. Najważniejsze jet to,że została zorganizowana fajna akcja i nie ważne KTO co dawał. Ważne że dzieci dostały prezenty!!!

00


kulka ~kulka (Gość)19.12.2011 21:00

... a za rok wręczą znowu. Bóg zapłać.

00


Student z gitarą ~Student z gitarą (Gość)19.12.2011 20:52

Uważam za bardzo ważne aby wspomnieć, iż w tym roku do akcji włączyli się studenci z Turcji, którzy przyjechali do polski w ramach wymiany studenckiej. Jednz nich był właśnie tegorocznym św. Mikołajem.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat