Piotrków: Wbił mu nóż w plecy

Strefa FM Poniedziałek, 03 sierpnia 20094 2411
54-letni mężczyzna podczas sprzeczki ze swoim 38-letnim znajomym wyjął nóż i dwukrotnie ugodził go w plecy. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, a poszkodowanego przewieziono do szpitala. Do tego zdarzenia doszło w biały dzień, ok godziny 14.00 na osiedlu Wierzeje.

38-latek po udzielonej mu pomocy ambulatoryjnej został zwolniony do domu. Jego starszy znajomy został zatrzymany przez policję w rejonie miejsca zdarzenia. 54-letni piotrkowianin miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Trwają czynności procesowe w tej sprawie.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wyborca nie do końca przekonany ~wyborca nie do końca przekonany (Gość)04.08.2009 09:59

Do opisanego zdarzenia doszło w biały dzień w godz. południowych. (patrz tekst Wbił mu nóż w plecy.
I nie chodzi o to, żeby za każdym świrem czy nożownikiem chodził funkcjonariusz policji czy strażnik miejski, lecz żeby stróże prawa swoją obecnością na ulicach zniechęcali do popełniania przestępstw i wykroczeń oraz wywołali u spokojnych obywateli poczucie minimum bezpieczeństwa.
Kryminaliści po opuszczeniu murów zakładu karnego z braku zajęcia szukają wrażeń. Oczekiwanie na okaleczenie człowieka mówiąc trywialnie będzie musztardą po obiedzie.

00


Ziutek ~Ziutek (Gość)03.08.2009 22:44

Cytuję:
by mogli śledzić wszystkich potencjalnych nożowników w każdym przedziale wiekowym.


Potencjialnym nożownikiem może być każdy a jak chyba wszystkim wiadomo policji jest mniej niż obywateli, więc nie wyobrażam sobie by zamiast pilnować porządku publicznego chodzili za co 3 obywatelem krok krok by sprawdzić czy jest nożownikiem.

00


na uklady nie ma rady ~na uklady nie ma rady (Gość)03.08.2009 22:32

"wyborca-nie-do-konca-przekonany" napisał(a):
A gdzie w tym czasie była straż miejska i policja?


No właśnie? Przecież powinni tego 38 latka pilnować by nikt mu noża w plecy nie wbił. Również powinni śledzić wszystkich 54 latków by nie próbowali bawić się nożami na cudzych plecach.
A co będzie jak jakiś 38 latek zapragnie zanurzyć swój nóż w plecach 25 latka?
Myślę w związku z tym wydarzeniem, że stróżów porządku publicznego winno być tylu by mogli śledzić wszystkich potencjalnych nożowników w każdym przedziale wiekowym. Kombinacji może być jak w lotto!

00


wyborca nie do końca przekonany ~wyborca nie do końca przekonany (Gość)03.08.2009 12:01

A gdzie w tym czasie była straż miejska i policja? Z tymi obiecywanymi jeszcze za prezia Matusewicza pieszymi patrolami policji i straży miejskiej trzeba dać spoko dopóki u władzy jest p. Chojniak i jego prawicowi koalicjanci. Mija 3 lata od wyborów samorządowych a póki co na obietnicach się skończyło.
O czym ja marzę? Policja mówi, że nie ma pieniędzy bo kryzys w kraju i szef PO kazał robić cięcia w budżecie bo inaczej pozwalnia. Komendant straży miejskiej J.Hofman, że nie ma ludzi do pracy na nocna zmianę i na dodatkowe patrole.
Mózg p. Chojniak aby do 2010 a po wyborach niech się inni martwią. Po co my w ogóle idziemy na wybory chyba tylko dlatego, żeby ktoś nam nie wmawiał, że ten kto nie zagłosuje to nie ma prawa się odzywać i krytykować. A jak zagłosuje to ma prawo? Kto wie w jaki sposób zmusić prezydenta miasta do zmiany decyzji nie napisze, chętnie skorzystam z jego rady.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat