Piotrków: Warsztaty aikido przy Belzackiej

ePiotrkow Poniedziałek, 13 czerwca 20110 3065
Wczoraj w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej w Piotrkowie odbyły się otwarte warsztaty z aikido dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

W zajęciach wzięło udział 40 osób - przeważająca część uczestników to dzieci i młodzież. Organizatorem warsztatów było  Piotrkowskie Stowarzyszenie Aikido Aikikai, Piotrkowska Akademia Aikido, a współorganizatorem - Ośrodek Sportu i Rekreacji   w Piotrkowie.

Warsztaty prowadzili instruktorzy AIKIDO : Rafał Frankiewicz – I Kyu, Bartłomiej Krasiński – I Kyu, Rafał Obrzud – III Dan, Gabriela Obrzud – II Dan, Tomasz Kwiecień – I Kyu oraz Wiktor Krzciuk – I Dan.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat