Piotrków: Przenosiny Wojskowej Komendy Uzupełnień ?

Strefa FM Środa, 11 lutego 20092 3107
Budynek, który przez lata straszył młodych mężczyzn z Piotrkowa i okolic może niedługo opustoszeć. Mowa o siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień przy ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie.
- Informacja o naszej przeprowadzce nie jest precyzyjna. Istotnie jest taka możliwość ale na razie nie chciałbym się na ten temat wypowiadać - powiedział Strefie FM Zbigniew Maksymowicz, komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Piotrkowie.

Z nieoficjalnych informacji Strefy FM wynika, że warianty są trzy: Wojskowa Komenda Uzupełnień przeniesie się do budynku Starostwa Powiatowego w Piotrkowie lub do budynku przychodni lekarskiej przy ulicy Owocowej. Trzecia opcja przwiduje, że budynek przy ulicy Dąbrowskiego zostanie wyremontowany i WKU nadal tam pozostanie.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mieszkanka ~mieszkanka (Gość)11.02.2009 21:41

mnie interesuje

00


szwejk ~szwejk (Gość)11.02.2009 15:24

Ciekawe ,czy wojsko stać w obecnej sytuacji na takie ruchy.Jednak ta informacja jest dopiero zapowiedzią czegoś,co jest tylko ciekawe dla pracowników WKU,bo wątpię aby interesowała mieszkańców.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat