Piotrków: Posiedzą za narkotyki

ePiotrkow Piątek, 02 maja 20080 1539
Funkcjonariusze z Sekcji ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie zatrzymali trzech piotrkowian w wieku 35, 19 i 22 lat, u których zabezpieczono łącznie około 16 gramów marihuany. Dwóch z nich odpowie za rozprowadzanie narkotyków.
Policjanci ustalili, że "towar" przechowywany jest w mieszkaniu przy ulicy Wojska Polskiego. Przeszukano lokal 35-latka i zabezpieczono 6 dilerek ze śladowymi ilościami marihuany. Mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony do domu. Odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. W trakcie prowadzonych czynności ustalono także u kogo jeden z "klientów" zaopatrywał się w narkotyki. Dilerem okazał się 22-latek. Znaleziono u niego gram marihuany. W ręce policjantów „wpadł” również 19-latek z 13 dilerkami marihuany o łącznej wadze około 15 gramów. Obydwaj usłyszeli zarzuty posiadania i rozprowadzania narkotyków - za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Piotrkowie zastosował wobec 22-latka dozór policyjny. Niewykluczone, że podobną decyzję podejmie dzisiaj wobec drugiego piotrkowianina.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat