Piotrków: Podejrzany o podpalenie w areszcie

Strefa FM Poniedziałek, 01 lutego 20101 1294
39-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego podejrzany o podpalenie trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna, który wydmuchał w alkotest ponad 2,5 promila, prawdopodobnie zaprószył ogień w piwnicy bloku przy ulicy Kostromskiej. Zgłoszenie o pożarze policjanci przyjęli przed pólnocą.

- Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego przybyli na miejsce zdarzenia natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Wykorzystując gaśnicę, będącą na wyposażeniu radiowozu, ugasili zarzewie ognia jeszcze przed przybyciem straży pożarnej -  informuje Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.

 

- W wyniku prowadzonych czynności, mundurowi zatrzymali na klatce schodowej i wylegitymowali nietrzeźwego mężczyznę, który odwiedzał mieszkającą tam znajomą. Podejrzewanego o zaprószenie ognia 39-latka zatrzymano w policyjnej celi do wytrzeźwienia i wyjaśnienia - dodaje Ewa Drożdż.

 

Sprawę prowadzą śledzy z piotrkowskiej komendy. Ostateczne przyczyny pożaru znane będą po wydaniu opinii biegłego.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

v ~v (Gość)02.02.2010 08:57

Ato gdzie ona mieszka w piwnicy ? Czy tylko najprościej zgonić na pijanego . Brawo Mundurowi!!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat