Piotrków: Pługopiaskarki w stanie gotowości

Strefa FM Poniedziałek, 18 stycznia 20102 1461
Ze względu na czarne nawierzchnie większości piotrkowskich ulic pługopiaskarki postawione są jedynie w stan gotowości.

Głównym zadaniem pracowników akcji zimowej jest teraz wywożenie zalegającego śniegu. Z których ulic miasta zniknie on w pierwszej kolejności?

 

- W dzisiejszym dniu pracują dwie pługo-piaskarki. Jeżeli zajdzie jednak potrzeba, zostaną wysłane do odśnieżania. Oprócz tego trwają prace z związku z wywozem śniegu na ulicy Sienkiewicza i Grota - Roweckiego. Podobne czynności będą również prowadzone w rejonie ulic: Sikorskiego oraz trasy N-S - poinformował dyżurny akcji „Zima" z firmy PEUK.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

schab ~schab (Gość)18.01.2010 20:42

Właśnie pada śnieg. Wyjada czy nie wyjada, oto jest pytanie.

00


agatka ~agatka (Gość)18.01.2010 19:58

Nawierzchnie głównych ulic w mieście są całkiem dobre ale mniejsze uliczki niestety nie są odśnieżane m.in. ul. Staszica i przyległe. Tam zalegają zwały zepchniętego do prawej krawędzi śniegu. Pojazdy nie mają gdzie parkować. Może pracownicy MZDiK postarali się i w tym regionie ułatwić ludziom życie. Pług może i tamtędy przejechał niestety, ale zaspy śnieżne pozostały. Zresztą tak wygląda wiele mniejszych ulic w mieście, na osiedlach wcale nie jest lepiej.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat