Piotrków: Nowy przewodnik turystyczny

Strefa FM Sobota, 03 stycznia 20094 2485
Po jedenastu latach wreszcie wydano przewodnik turystyczny po Piotrkowie i okolicach. W publikacji znajduje się opis historii miasta, trzy trasy turystyczne, spis zabytków i innych miejsc wartych obejrzenia.

Najnowszy przewodnik jest aktualizacją ostatniego wydania, które pojawiło się w 1997 roku.
Znajdziemy w nim opis wszystkich głównych atrakcji miasta. Z pewnością miłośnicy historii Piotrkowa również znajdą coś dla siebie, bowiem autorzy poświęcili dużo uwagi na opisanie dziejów miasta. Przewodnik zawiera również opowieści i legendy piotrkowskie, miejskie trasy wycieczkowe, opis najważniejszych walorów krajoznawczo-turystycznych Piotrkowa, a takżę mapę Traktu Wielu Kultur z wyznaczonym szlakiem zabytków.
Przewodnik dostępny będzie już niebawem w piotrkowskich księgarniach, Muzeum oraz PTTK-u, a jego cena to 20 złotych.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)06.01.2009 21:09

Trzeba było wziąć 1 egzemplarz dla mnie, bo jeszcze wykupią i będę musiał na dodruk czekać. ;)

00


gulu ~gulu (Gość)06.01.2009 17:54

Przy słupkach nie było już miejsca, myślałem że wjadę na rynek, ale znalazłem kawałek wolnego miejsca. Oczywiście biegiem (-15*C) pomknąłem do PTTK i nabyłem!!!! Już jest nowy przewodnik u mnie w domu.Dzięki niemu odnalazłem swoje auto i drogę do domu :)

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)04.01.2009 20:11

Pojedź sobie na plac Czarnieckiego i zaparkuj przy słupkach Chojniaka, a potem biegnij do mieszczącego się opodal PTTK-u. :)

00


gulu ~gulu (Gość)04.01.2009 13:23

Ciekawe w której księgarni? Pytałem w piątek na Słowackiego/Toruńska o przewodnik to zrobili takie oczy jakby kosmite zobaczyli, a o przewodniku nic nie słyszeli, mole książkowe jedne.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat