Piotrków: Noc w muzeum

ePiotrkow Czwartek, 15 maja 20080 2539
W najbliższą sobotę 17 maja 2008 od godziny 18.00 piotrkowskie Muzeum zaprasza na "NOC W MUZEUM" Impreza organizowana jest po raz kolejny w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzeów.
W programie przewidziane są m.in. pokazy walk rycerskich, zwiedzanie ekspozycji muzealnych, atrakcje i niespodzianki muzealne, a o 22.00 koncert kwartetu Piotra Szkila - gitarzysty, znanego muzyka jazzowego grającego między innymi z: Piotrem Wojtasikiem, Michałem Zduniakiem, Maciejem Adamczakiem, Adamem Kawończykiem, Kazimierzem Jonkiszem

W Piotrkowie Piotr Szkil wystąpi wspólnie z Michałem Szkilem - piano (dwukrotnie wyróżnionym na festiwalu pianistów jazzowych w Warszawie), Grzegorzem Piaseckim grajacym na kontrabasie i Darkiem Bińkiem - perkusja

Wstęp wolny.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat