Piotrków: Na drogach wciąż zalega śnieg

ePiotrkow Czwartek, 07 stycznia 201023 4182
Zablokowane ulice, zaśnieżone drogi, zasypane parkingi, spóźniające się autobusy, ślizgające się TIR-y - tak w skrócie wyglądała wczoraj sytuacja w Piotrkowie. Opady śniegu ustały. W Bełchatowie warunki są już dość dobre. Czego niestety nie można powiedzieć o piotrkowskich ulicach.

Gdyby nie to, że padający śnieg był biały - śmiało można byłoby nazwać wczorajszy dzień „czarną środą". Od południa, prawie do wieczora, próżno było szukać na ulicach pługów. Trudności z jazdą mieli wszyscy kierowcy.

 

Sytuacja na drogach regionu też nie wyglądała najlepiej, choć służby odpowiedzialne za odśnieżanie w Piotrkowie, Tomaszowie czy Bełchatowie twierdzą, że są do takich opadów przygotowane.

 

- Piotrków to chyba ostatni bastion, gdzie się w ogóle odśnieża - mówili kierowcy. Drogowcy przekonywali, że zwarci i gotowi walczą z tym, „co im niebo przyniesie".

 

Warunki na drogach są coraz lepsze. Piotrkowscy kierowcy mogą być już spokojniejsi niż wczoraj, jednak na drogach naszego miasta nadal zalega śnieg.

 

BełchatówBełchatów
BełchatówBełchatów
PiotrkówPiotrków
PiotrkówPiotrków


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dzony ~dzony (Gość)07.01.2010 12:39

Na sobote zapowiadają opad do 30 cm.
http://www.twojapogoda.pl/

00


zet ~zet (Gość)07.01.2010 11:43

a ta wogóle patrzcie na foty jakie drogi sa w piotrkowie i belchatowie. w EBE czarno u nas snieg.

00


zet ~zet (Gość)07.01.2010 10:43

hahaha sluzby sa przygotowane do opadów. maja sanki i narty i jabłuszka :D ale nie sa przygotowani do usuwania skutków tych opadów na terenie miasta.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat