Piotrków: Na drogach wciąż zalega śnieg

ePiotrkow Czwartek, 07 stycznia 201023 4186
Zablokowane ulice, zaśnieżone drogi, zasypane parkingi, spóźniające się autobusy, ślizgające się TIR-y - tak w skrócie wyglądała wczoraj sytuacja w Piotrkowie. Opady śniegu ustały. W Bełchatowie warunki są już dość dobre. Czego niestety nie można powiedzieć o piotrkowskich ulicach.

Gdyby nie to, że padający śnieg był biały - śmiało można byłoby nazwać wczorajszy dzień „czarną środą". Od południa, prawie do wieczora, próżno było szukać na ulicach pługów. Trudności z jazdą mieli wszyscy kierowcy.

 

Sytuacja na drogach regionu też nie wyglądała najlepiej, choć służby odpowiedzialne za odśnieżanie w Piotrkowie, Tomaszowie czy Bełchatowie twierdzą, że są do takich opadów przygotowane.

 

- Piotrków to chyba ostatni bastion, gdzie się w ogóle odśnieża - mówili kierowcy. Drogowcy przekonywali, że zwarci i gotowi walczą z tym, „co im niebo przyniesie".

 

Warunki na drogach są coraz lepsze. Piotrkowscy kierowcy mogą być już spokojniejsi niż wczoraj, jednak na drogach naszego miasta nadal zalega śnieg.

 

BełchatówBełchatów
BełchatówBełchatów
PiotrkówPiotrków
PiotrkówPiotrków


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dzony ~dzony (Gość)07.01.2010 21:06

Dzisiaj o 18 podjechałem po syna na Dąbrowskiego pod "Grunwald" i ręce mi opadły,zwały śniegu na płatnych miejscach parkingowych,przejeżdzałem pózniej koło Sezamu i sytuacja ta sama,kase za parkowanie biorą,ale żeby zrobić tam porządek to już chętnych nie ma.I dlatego płacił nie będe.Mogą mnie do sądu podać,wcześniej zrobie zdjęcia.

00


niezado ~niezado (Gość)07.01.2010 20:34

To po to łupi się mieszkańców każąc płacić za parkingi, podwyższając cenę za wodę itd, żeby nie miał kto dopilnować odśnieżania? Do diabła z takim samorządem. Ktoś tu pisze ironicznie że wszystko w mieście jest pod patronatem pana prezydenta - może ten pan weźmie się wreszcie za to za co powinien.

00


broda ~broda (Gość)07.01.2010 17:41

Porównując te zdjęcia powyżej myślę sobie... ale to nie nadaje się do publicznego komentarza.
Po prostu - no comments!

00


zet ~zet (Gość)07.01.2010 14:37

haha dobre z tym dzikim wjazdem :D

00


dzony ~dzony (Gość)07.01.2010 14:10

Widać trawniki maja większy priorytet od osiedlowych uliczek !
hahahaha!dobra fotka.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga07.01.2010 13:56

MZDiK do tego stopnia nie panuje nad sytuacją, że traktor, który jakąś godzinę-półtorej temu odśnieżał ul. Nałkowskiej, Trzcińskiej i Sygietyńskiego odśnieżył również dziki wjazd przez trawnik na parking przed "Meblomarketem":
http://img14.imageshack.us/img14/8797/dmowskiegosygietyskiego.jpg

00


dzony ~dzony (Gość)07.01.2010 13:52

"Katarzynkatoma" napisał(a):
dlaczego zamiast zbierać świeźo napadany śnieg jechała z "pługiem" podniesionym do góry? przecież powinna chyba zgaraniać to co zalega na drodze?


jeżdząc wczoraj po mieście ,widziałem 3 razy Kamaza z podniesionym pługiem a na jezdni zwały śniegu.
Rozumie to ktoś?,bo ja nie.

00


Katarzynkatoma ~Katarzynkatoma (Gość)07.01.2010 13:12

wczoraj z trudem udało mi się przebrnąć przez miasto samochodem - na pieszo wcale łatwiej nie było. jeżdżąc kilka godzin po mieście piaskarkę widziałam nie powiem nawet raz - tylko dlaczego zamiast zbierać świeźo napadany śnieg jechała z "pługiem" podniesionym do góry? przecież powinna chyba zgaraniać to co zalega na drodze?

00


zet ~zet (Gość)07.01.2010 13:05

i bardzo dobrze :D

00


Obserwator ~Obserwator (Gość)07.01.2010 13:03

Drogi to jedna sprawa ,druga to chodniki.Dlaczego czarni czy dzielnicowi nie wezmą się za dozorców.Jak się chodzi po mieście to sami wiecie.Może czasami trzeba by dokładnie określić gdzie można połamać nogi.Spróbujcie przejśc z Wyzwolenia ul.Śląską od strony Krakówki.Co roku to samo i nikt się tym nie zajmuje.Przecież nie wszyscy mają samochody,a dzieci trzeba zaprowadzić do przedszkola.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat