Piotrków: Koncert Anny Fedorovej w Muzeum

Tydzień Trybunalski Poniedziałek, 21 lutego 20110 1272
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na recital fortepianowy w wykonaniu Anny Fedorovej - młodej pianistki z Ukrainy. Koncert odbędzie się 23 lutego 2011 r. (środa) o godzinie 18.00 w salach piotrkowskiego Muzeum, plac Zamkowy 4.

Koncert zorganizowany został w ramach II Rubinstein Piano Festival we współpracy z Międzynarodową Fundacją Muzyczną im. Artura Rubinsteina w Łodzi. Honorowy patronat objął prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Anna Fedorova (ur. w 1990); studentka Międzynarodowej Akademii Pianistycznej “Incontri col Maestro” w Imoli we Włoszech pod kierunkiem Leonida Margariusa, laureatka I nagrody (ex aequo) Międzynarodowego Konkursu Młodych Pianistów im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy (2009), uczestniczka XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina w Warszawie (2010, udział do II etapu). Wstęp wolny!


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat