Piotrków: Już w środę debata przedwyborcza

Strefa FM Wtorek, 04 października 20116 2943
Debata przedwyborcza z udziałem kandydatów do Sejmu już jutro.

Spotkanie odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Handlowej - rozpocznie się o godzinie 17.00. Poprowadzi je Tomasz Stachaczyk, prezes radia Strefa FM. - Debata będzie krótka, ale wystarczająco długa, żebyśmy mogli poznać kandydatów. Jako organizatorzy przewidujemy trzy części. Pierwsza – główna - kandydaci będą dyskutować między sobą i wymieniać poglądy. Będzie również część, w której kandydaci będą sobie zadawać pytania wzajemnie i być może krytykować poglądy i programy wyborcze. W części podsumowującej każdy z kandydatów będzie mógł powiedzieć to, czego nie zdążył powiedzieć w trakcie debaty – mówi Tomasz Stachaczyk.

Udział w dyskusji wezmą przedstawiciele pięciu ugrupowań wiodących w sondażach. Podczas debaty poruszonych zostanie kilka zagadnień. - Chciałbym, żebyśmy zapytali kandydatów o konieczność ograniczenia wydatków publicznych – jak to zrobić? Cała Europa musi ciąć wydatki, więc my tez musimy. Co z systemem ochrony zdrowia? Każdy parlamentarzysta wiele obiecuje dla regionu, a tak naprawdę powinien pracować dla dobra kraju. W związku z tym do tego też trzeba się ustosunkować. Być może pojawi się pytanie o ustrój państwa, rolę kościoła i wzajemne relacje między państwem a kościołem – dodaje prezes radia.

Wszystkich chętnych zapraszamy jutro, 5 października o godz 17.00 do auli Wyższej Szkoły Handlowej przy ul. Słonecznej 1.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

casablanca ~casablanca (Gość)05.10.2011 02:46

Tak ogólnie:
Zachciało się głupocie z rozumem w zawody, zgodził się rozum na to, bo był jeszcze młody, nie wiedział, że głupota, od Ziemi jest starsza i kto z głupotą walczy status swój pogarsza. Wnet rzucą się na niego głupków całe zgraje, obrzucą błotem, wyzwą, wyślą na rozstaje, idioci konwenanse wszelkie mają w nosie, jak trzeba to mądralę podpalą na stosie. Oczernią i pomówią, sądami pogrożą, tym knebel rozumowi aż do gardła włożą. Co z tego, że ma rację oraz argumenty, zburzył głupkom harmonię! I będzie wyklęty! Zgraja głupków najtęższe pokona rozumy, zginie prawda gdy durni zagłuszą ją tłumy. Doświadczenie idioty wnet rozum pokona, i głupkowi przypadnie zwycięzcy korona. Pośród sobie podobnych będzie chodził w chwale, to nie bajka, idioci wygrywają stale.

00


Wyborca ~Wyborca (Gość)04.10.2011 20:13

Ja popieram P.P.P.- Sierpień 80, bo nie ma tam oszustów

00


bnm ~bnm (Gość)04.10.2011 15:33

Pawlak ma tyle z wsią, co ja z organkami. Wcisnoł się jednym radnym na śmiesznego doradcę u pobożnego i goli gdzie się da poprzednio w SLD.

00


dlaczego kromka upada ZAWSZE masłem do podłogi?! ~dlaczego kromka upada ZAWSZE masłem do podłogi?! (Gość)04.10.2011 11:20

Sprostowanie. Są nie trzy, a cztery części tej debaty! Mianowicie - po dyskusji, ale przed podsumowaniem: walka na pięści. Do pierwszej krwi.

00


Nie głosujcie na farbowane lisy ~Nie głosujcie na farbowane lisy (Gość)04.10.2011 10:24

Cytuję:
Jako organizatorzy przewidujemy trzy części. Pierwsza – główna - kandydaci będą dyskutować między sobą i wymieniać poglądy. Będzie również część, w której kandydaci będą sobie zadawać pytania wzajemnie i być może krytykować poglądy i programy wyborcze. W części podsumowującej każdy z kandydatów będzie mógł powiedzieć to, czego nie zdążył powiedzieć w trakcie debaty – mówi Tomasz Stachaczyk.


A publiczność jak zawsze ma tylko słuchać obiecanek przedwyborczych bez możliwości zadawania pytań. Mnie interesuje, ile zakładów pracy powstało przez ostatnie 4 lata na terenie Piotrkowa poza magazynami i sklepami wielkopowierzchniowymi. Ani Macierewicz ani Tusk ani PSL nic w tym temacie nie zrobili. Nie wierzę w żadne obiecanki cacanki bo to zwyczajna kiełbasa wyborcza. Obiecywanie wyborcom gruszek na wierzbie że się zrobi to i tamto a nie ma się pewności że się wygra wybory i będzie miało większość ma się nijak do tych obietnic. Śmiech mnie ogrania kiedy słucham w lokalnym radiu że kandydat PSL Włodzimierz Pawlak jak mało kto zna problemy podpiotrkowskich wsi. Waldemar Pawlak i Włodzimierz Pawlak to dwie różne osoby o tym samym nazwisku. Włodzimierz Pawlak nie był i nie jest rolnikiem. Za Andrzeja Pola był pracownikiem urzędu miasta jako Miejski Rzecznik Konsumentów. Był członkiem lewicy i nie miał nic wspólnego z PSL-em. Prezydent Chojniak w tej kadencji powołał go na swojego etatowego doradcę i bierze z miejskiej kasy niezłą pensję.

00


tm ~tm (Gość)04.10.2011 10:02

a dlaczego tylko 5 ugrupowań, czy nie można było zaprosić przedstawicieli wszystkich zarejestrowanych komitetów w naszym regionie ? Czy to, że ugrupowanie jest małe to nie dajemy mu szansy przedstawienia swoich poglądów.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat