Piotrków: Głośno czytali w Amfiteatrze Miejskim

ePiotrkow Środa, 13 czerwca 20120 1258
We wtorek w Amfiteatrze Miejskim odbył się Maraton Czytania, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miejski Ośrodek Kultury.

- Od godziny 10.00 do 12.00 dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych miały możliwość zaprezentowania się w 15 minutach czytania. Maraton polegał na głośnym czytaniu przez dorosłych i dzieci utworów odznaczających się zarówno walorami językowymi, jak i przesłaniem wynikającym z ich treści. Wszystko dążyło tylko i wyłącznie do tego, aby przypomnieć, że czytanie jest fajne i sympatyczne oraz, że może być z lekka szalone i daje nam ogromną przyjemność – mówiła Agnieszka Wojtaś z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.

Maraton zorganizowany został ze względu na akcję „ZaCzytani”, którą w tym roku prowadzi Miejska Biblioteka Publiczna. Akcja dofinansowana jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MW


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat