Piotrków: Co dalej z Orlikiem przy ul. Wysokiej?

Strefa FM Czwartek, 27 sierpnia 20095 1714
Mimo szumnych zapowiedzi Orlik nie przyleci jednak do Piotrkowa jesienią? Budowa pierwszego etapu ruszyła w połowie lipca. Procedura przetargowa dla drugiego etapu nadal trwa...

O ile boiska, w ramach tego rządowego programu, przy Gimnazjum Nr 3 w Piotrkowie mają być gotowe do końca września, o tyle budowa zaplecza sanitarnego, nieodłącznego elementu kompleksu MOJE BOISKO ORLIK - 2012" do tej pory stoi pod znakiem zapytania.

- Wszystko przez przedłużające się procedury przetargowe - przyznała Małgorzata Majczyna - dyrektor Biura Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta w Piotrkowie.
- Postępowanie przetargowe nie jest rozstrzygnięte na skutek wniesienia protestu przez jedną z piotrkowskich firm. Jeżeli postępowanie przedłuży się o miesiąc, to wtedy będzie realne zagrożenie wykonania zaplecza w terminie - dodaje Majczyna.

 

Do ogłoszenego na początku lipca br. przetargu stanęły trzy firmy. Komisja przetargowa w sierpniu dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty (774 tys. zł). Protest do tej decyzji wniosła firma wykluczona z postępowania.

Aby budowa Orlika mogła być dofinansowana z ministerstwa zadanie powinno być zrealizowane do końca roku.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Minibusiarz ~Minibusiarz (Gość)28.08.2009 16:11

Przeciez ta Rada Miasta jest nie udolna oni nic nie umieją i nic nie robią p.... tylko w stołki i udaja ze dyskutują Poco im Orlik jak oni nie umieją w piłkę grać Oni tylko umieją wszystko niszczyc i likwidować do tego sa stworzeni

00


masakra ~masakra (Gość)28.08.2009 13:54

Ależ mamy "świetną" Rade Miejska i prezydenta.
Ciekawe co jeszcze nie zostanie zrobione - masakra

00


P51 ~P51 (Gość)28.08.2009 13:36

Będę brutalny:
Zwisa mi...
Jak każda inwestycja ideologiczno-psychopatyczno-demagogiczna!

00


kwaczek ~kwaczek (Gość)27.08.2009 22:41

Poprzednio orlika piotrkowskiego zagospodarowało Głowno. Tam jakoś poradzili sobie z przetargami i robotami. W Piotrkowie jak zwykle. Nic się nie da.

00


motyl ~motyl (Gość)27.08.2009 12:43

No proszę spece nie przewidzieli odwołania?
Czy ktoś w UM myśli o Orliku na terenie boiska SP12? Miejsce idealne, wokół mnóstwo bloków, do tego odrestaurować skate park i będzie super miejsce dla dzieciaków.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat