Piotrków: Ciężko pobity maturzysta

Dziennik Łódzki Poniedziałek, 11 maja 200918 3175
Piotrkowski maturzysta z IV Liceum Ogólnokształcącego w piątek nie dotarł na egzamin. Trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.
Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 w pobliżu katolickiego liceum, na ul. Stronczyńskiego. Chłopaka za-atakowało dwóch mężczyzn. Maturzysta dostał cios w głowę, a kiedy upadł, został skopany. Zakrwawiony uczeń dotarł do szkoły. Kadra pedagogiczna zdecydowała, że nie może zdawać egzaminu.

Piotrkowska policja prawdopodobnie dopiero dzisiaj obejrzy kasetę z miejskiego monitoringu. Niewykluczone, że kamera umieszczona na pl. Kościuszki nagrała scenę pobicia.

Wprawdzie policja nie przyjęła dotąd zawiadomienia o pobiciu, bo takie będzie mógł złożyć maturzysta kiedy wyjdzie ze szpitala, ale prowadzi w tej sprawie czynności.

(tyka) - POLSKA Dziennik Łódzki

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mac ~Mac (Gość)22.05.2009 07:59

Powiem Wam że w Piotrkowie jest bardzo niebezpiecznie a to jest tylko kolejny przykład. Monitoring i kamery to dziadostwo bo i tak nikt nie reaguje-no chyba ze psuja mienie publiczne...Sam miałem taką sytuację że wystartowało do mnie kilku dresików na deptaku koło hawany - nie spodobało się im że sie na nich spojrzałem :-\ doszło do szarpaniny ja jeden na ich 3 i gdzie była policja i kamery? W du..e! Powinno być więcej patroli pieszych-bo kolesiom z radiowozów nie chce się wysiadać!. Weźcie się Panowie policjanci i straż miejska wreszcie do roboty. Nie szukajcie nie opłaconych miejsc parkingowych bo to nikomu życia nie uratuje!!

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)21.05.2009 22:21

"" napisał(a):
Moim zdaniem powinno krecic sie wiecej patroli strazy miejskiej lub policji na wojska polskiego:D


A moim zdaniem, patrole powinny patrolować, najlepiej na pieszo i reagować na każde naruszenie prawa, począwszy od rzucaonych na chodnik papierków czy niedopałków. Obecnie zmotoryzowane patrole faktycznie kręcą się po mieście, ale z okien szybko jadącego samochodu niewiele widać, zwłaszcza, gdu nie chce się zobaczyć. Straż Miejska widzi tylko to, co zostało jej zgłoszone, obok innych przypadków łamania prawa przeykają czym prędzej. Byle do końca zmiany i do wypłaty i jakoś leci.
A monitoring służy nie wiadomo czemu - jakoś nie da się karać np. kierowców parkujących w sposób niedozwolony pod okiem kamer na placu Kościuszki, ul. Słowackiego czy Polskiej Organizacji Wojskowej.

00


Qumpele;** ~Qumpele;** (Gość)21.05.2009 21:09

Nie wiadomo czy to bylo dwoch mezczyzn...
kurde nie piszcie glupot!!
Moim zdaniem powinno krecic sie wiecej patroli strazy miejskiej lub policji na wojska polskiego:D
Marcin trzymaj sie:D

00


zx... ~zx... (Gość)13.05.2009 20:27

KIEDY banda oszołomów wróci karę śmierci.

00


Oj ~Oj (Gość)13.05.2009 13:24

A co ma piernik do wiatraka?

00


Aj ~Aj (Gość)13.05.2009 02:06

Jak się cieszę, że nie jestem kibicem i mi nikt nie wp...li jak będę szedł na maturę

00


gośc ~gośc (Gość)12.05.2009 21:53

"RTS" napisał(a):
w tekscie jest mnostwo bledwo np to ze pobilo go 2 mezczyzn !
Nic nie wiecie co sie stalo i wypisujecie glupoty, to za trudne dla prasy !
3maj sie Marcin !


Zgadzam się z tobą. 3maj się Marcin!

00


RTS ~RTS (Gość)11.05.2009 19:41

w tekscie jest mnostwo bledwo np to ze pobilo go 2 mezczyzn !
Nic nie wiecie co sie stalo i wypisujecie glupoty, to za trudne dla prasy !
3maj sie Marcin !

00


policzek ~policzek (Gość)11.05.2009 17:47

A ksiądz wczoraj mówił, że źle się dzieje, jeśli nie mówimy paciorka i np. nie chodzimy w niedzielę do kościoła, albo nie przyjmiemy księdza po kolędzie. A jakieś pobicia?... To chyba nic złego, trzeba tylko... cierpieć i nadstawiać drugi policzek, bo przecież cierpienie jest naszym przeznaczeniem...

00


Inny Niz wy ~Inny Niz wy (Gość)11.05.2009 16:52

Czy by mial gaz czy nie to i tak dostal by to jest chwila momet nawet nie wiesz kiedy jak i gdzie a sie dostaje ludzie w jakim swiecie wy zyjecie to betonowa dzungla zrozumcie to hehe tak juz jest i tak bedzie bron by mial a i tak by dostal bo nie zdazyl by jej uzyc taka prawda :/

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat