Piotrków: Bombowy alarm na Szkolnej

Strefa FM Czwartek, 21 stycznia 201019 7871
Zablokowane ulice, pracownicy policji i jednego z budynków Urzędu Miasta marzną przed swoim miejscem pracy. Z jakiego powodu?

Przed Komendą Miejską Policji trwa ewakuacja. - Około godziny 8:30 na telefon dyżurnego zadzwonił mężczyzna, który powiadomił, że w komendzie podłożony jest ładunek wybuchowy. Wszystkie niezbędne służby zostały zawiadomione. Komendant Gabriel Olejnik zdecydował o ewakuacji komendy. Pracownicy i policjanci zostali ewakuowani - poinformowała Małgorzata Para - rzecznik piotrkowskiej policji.

 

- Trwa przeszukiwanie budynku. Dodatkowo zostali ewakuowani również pracownicy Urzędu Miasta, z którymi komenda sąsiaduje. Zostały zablokowane również ulice: skrzyżowanie Armii Krajowej - Słowackiego do ul. Polnej oraz odcinek ulicy Szkolnej od Owocowej - dodaje rzecznik.

 

Policja poszukuje osoby, która zgłosiła prawdopodobnie „fałszywy alarm". Za swój czyn odpowie ona przed sądem.

 

***

 

Policja sprawdzi także czy smierć kobiety, ktora zasłabła w pobliżu ewakuowanych budynków nie była spowodowana olbrzymim zamieszaniem i stresem związanym z ewakuacją. Jeżeli potwierdzi się informacja, że śmierć kobiety miała coś wspólnego z tym zdarzeniem, głupi telefon może drogo kosztować żartownisia.Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ikmk ~ikmk (Gość)01.02.2010 21:33

gosc dzwonil z pod kauflandu

00


FILIP ~FILIP (Gość)27.01.2010 08:26

A isza ze policjantów i pracowników tylko ewakuowano.A ciekawe czy ewakułowano też zatrzymanych???Ale wątpię oni tylko swojadupe zawsze ratuja jak zawsze jak cos sie dzieje to uciekaja

00


Katja ~Katja (Gość)22.01.2010 16:17

"Ziiomek" napisał(a):
Dobra dobra ostatnio byłem kelnerem u Was tydzien temu na studniówce to kibel damski jak i meski był cały zarzygany, wstyd.


Wymiotowali po ohydnym jedzeniu :] i wstydzić powinien się właściciel lokalu...
z resztą po której szkole nie trzeba niby sprzątać?
Chyba tylko po tej która nie miała 100dniówki na Górnej.

00


przerażony nad głupota ludzką ~przerażony nad głupota ludzką (Gość)22.01.2010 11:50

Kto odpowiada za karetki pogotowia,ich pracę i zachowania? Czy nie jakis ordynator, który jest jednoczesnie radnym i szefem Sztabu Kryzysowego? Jak to wygląda od strony prawnej i co na te fakty policja i prokuratura? Coś mi się zdaje, że była to jakaś kobicina nie ze sfer rządzących i sprawie się łeb ukręci przy samym tyłku czyli złapią owego dzwoniącego. I tyle.

00


Ziiomek ~Ziiomek (Gość)22.01.2010 11:30

"Prim3" napisał(a):
aszam sobie. Ja też chodzę do III LO i nie wszyscy sa tacy jak "Laaady_17"
A tego żartownisia na serio powinni wsadzić do więzienia...


Dobra dobra ostatnio byłem kelnerem u Was tydzien temu na studniówce to kibel damski jak i meski był cały zarzygany, wstyd.

00


przerażony nad głupotą ludzi ~przerażony nad głupotą ludzi (Gość)22.01.2010 10:38

Po pierwsze kobieta zasłabła, a były dwie czy trzy karetki dla ewentualnych rannych po wybuchu bomby, to nie mogli udzielić pomocy tylko ściągali dodatkową karetkę z miasta? Po drugie nie były ewakuowane - katolickie: przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum? Coś mi się zdaje, że w Sztabie Kryzysowym Miasta Piotrkowa nie wiedzą, że w budynkach kościoła i parafii N.S.J. znajdują się placówki oświatowe, a nie tylko III L.O. im.J.Słowackiego - to po trzecie.Za nie udzielanie pomocy kobiecie obsady karetek powinny odpowiadać przed prokuratorem i sądem - to po czwarte, a ten żartowniś do kryminału to po piąte.

00


fokus ~fokus (Gość)21.01.2010 22:20

Złapią innego, przetrzymają go ze 3 miesiące, a później okaże się, że to nie ten...

00


harry. ~harry. (Gość)21.01.2010 21:59

Pewno dzwonił z podliskiego marketu , a puźniej obserwował zamieszanie, takich nienormalnych jest wielu.

00


uczennica3lo ~uczennica3lo (Gość)21.01.2010 21:50

Cytuję:
No niestety tacy ludzie chodza do 3...


A gdzieś indziej to chodzą niby lepsi? Założę się,że gdyby tak naprawdę kiedyś w ich szkole odwołali lekcje to mieli by jeszcze większą radochę i nie było by dla nich ważne z jakiego powodu, nie miało by to dla nich żadnego znaczenia.

|Miejmy nadzieję,że szybko go złapią.

00


Prim3 ~Prim3 (Gość)21.01.2010 21:44

O wypraszam sobie. Ja też chodzę do III LO i nie wszyscy sa tacy jak "Laaady_17"
A tego żartownisia na serio powinni wsadzić do więzienia...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat