Piotrcovia zakończyła rundę przegraną

Łódzkie Poniedziałek, 11 listopada 20190
Kotan Ozorków był ostatnim rywalem UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski w rundzie jesiennej III ligi (grupa łódzka). Nasze piłkarki przegrały to spotkanie 3:5 (2:2) i zakończyły pierwszą część sezonu na 7. miejscu w tabeli.

Do przerwy to było wyrównane spotkanie, ale w drugiej połowie gospodynie przejęły inicjatywę i strzeliły dwie kolejne bramki. W rundzie jesiennej piotrkowianki trzy mecze wygrały, jeden zremisowały, a pięć razy zeszły z boiska pokonane, podopieczne Julity Ziółkowskiej wywalczyły więc 10 punktów, 14 mniej niż lider tej grupy PTC Pabianice.

Kotan Ozorków 5:3 (2:2) UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
(Bramki dla naszego zespołu strzeliły Natalia Simkowska, Natalia Chmielewska - dwie)

UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Andrzejewska, Chojak, Krupa, Sadowska, Woźniak, Chrząstek, Marcinkowska, Łukasik (75’ Matuszewska), Kieszkowska, Simkowska, Chmielewska.