Piotrcovia wyszła do ludzi

Strefa FM Sobota, 27 sierpnia 201611 5746
Działacze piotrkowskiego klubu mają nadzieję, że piotrkowianie się odwdzięczą i będą jeszcze liczniej dopingować ten zespół, nie jest to wykluczone, ponieważ podczas prezentacji zespołu, którą zorganizowano w Rynku Trybunalskim, frekwencja była całkiem wysoka.

Ładuję galerię...

Prezentację zorganizowano podczas akcji Dzieciaki do Rakiet, o której szerzej jeszcze napiszemy. Najpierw prezydent Krzysztof Chojniak wręczył zawodniczkom nowe koszulki, później sam otrzymał od działaczy Piotrcovii karnet meczowy oraz certyfikat, przyznany za wkład w rozwój piotrkowskiego sportu. Później piłkarki rozdawały autografy, bilety na pierwszy mecz we własnej hali, a najmłodszym lizaki. Nie zabrakło także akcentu artystycznego w postaci tańca break dance w wykonaniu b-boya Yetti.

- Jesteśmy zaskoczone, że tylu piotrkowian się tu dzisiaj pojawiło, mogłyśmy się z każdym przywitać i z każdym zrobić zdjęcie, przy okazji zachęcałyśmy także do dopingu - powiedziała Anna Szafnicka, kapitan Piotrcovii.

To nie była pierwsza oficjalna prezentacja zespołu, ale pierwsza zorganizowana w taki sposób.

- Po raz pierwszy taką prezentację zorganizowaliśmy dwa lata temu w Bogusławicach, frekwencja nie była wówczas najwyższa, ale wyciągnęliśmy wnioski i dzięki pomocy piotrkowskich urzędników tym razem wyszło nam to dużo lepiej – podsumowuje Witold Kopertowski, członek zarządu Piotrcovii.

Pierwszy mecz piotrkowianki rozegrają już 3 września w Elblągu z tamtejszym Startem, tydzień później pierwszy mecz w Hali Relax, do Piotrkowa przyjedzie wówczas AZS Łączpol Gdańsk.


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

córka ~córka (Gość)28.08.2016 13:50

W imieniu taty dziękuje za mile słowa :)

50


kibic ręcznej ~kibic ręcznej (Gość)28.08.2016 13:28

Była dosłownie garstka ludzi. szczęście, że pogoda dopisała, bo pies z kulawą nogą by nie przyszedł, taka jest prawda. życzę dziewczynom powodzenia w lidze i jak najmniej kontuzji.

83


Bbbbbb ~Bbbbbb (Gość)27.08.2016 20:43

Pan na wózku najwierniejszy kibic dziewczyn szacunek dla niego z całego serca

70


sklave sklaveranga28.08.2016 06:36

Miejmy nadzieję że prezydent Chojniak będzie przychylnym okiem patrzył na Piotrcovię i grosza nie poskąpi. Co takiego prezydent zobaczył w wykopie na Cmentarnej?
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

61


Prawdziwy kibic..ale nie Polonii ~Prawdziwy kibic..ale nie Polonii (Gość)28.08.2016 01:14

Licho..wyszli do ludzi a ludzi brakowało..

62


wlodziooo ~wlodziooo (Gość)27.08.2016 23:21

jak zawsze i wszędzie Jon z nami będzie

20


Props ~Props (Gość)27.08.2016 19:56

No no, powiem szczerze, że bardzo ładna ta drużyna :) Panie prezentują się znakomicie :)

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat