Piotrcovia wygrywa w Koszalinie po karnych

MKS Piotrcovia Niedziela, 23 maja 20216
Dwa punkty wywalczyły w przedostatnim w tym sezonie meczu wyjazdowym piłkarki ręczne Piotrcovii. Nasz zespół gonił w drugiej połowie Młyny Stoisław Koszalin i uczynił to na tyle skutecznie, że po sześćdziesięciu minutach był remis, a w rzutach karnych górą okazały się nasze szczypiornistki wygrywając 3:0.

W taki właśnie sposób Piotrcovia przypieczętowała czwarte miejsce na koniec sezonu, a do końca naszej drużynie zostały już tylko dwa pojedynki z Ruchem Chorzów. W najbliższy czwartek nasza drużyna zagra w hali rywala, a w niedzielę (30 maja) w Hali Relax - po raz pierwszy od wielu miesięcy przed własną publicznością.

Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia 29:29 (15:12) - rzuty karne 0:3

Piotrcovia: Sarnecka 1, Opelt - Sobecka 4/1, Więckowska 4, Szynkaruk 3/1, Trawczyńska 3/2, Oreszczuk 2, Zaleśny 2, Charzyńska 2, Drażyk 2/1, Kopertowska 2/1, Klonowska 2, Macedo 2, Abramowicz