Piotrcovia wygrywa w Koszalinie po karnych

MKS Piotrcovia Niedziela, 23 maja 20216 1754
Dwa punkty wywalczyły w przedostatnim w tym sezonie meczu wyjazdowym piłkarki ręczne Piotrcovii. Nasz zespół gonił w drugiej połowie Młyny Stoisław Koszalin i uczynił to na tyle skutecznie, że po sześćdziesięciu minutach był remis, a w rzutach karnych górą okazały się nasze szczypiornistki wygrywając 3:0.
fot. PGNiG Superliga Kobiet

W taki właśnie sposób Piotrcovia przypieczętowała czwarte miejsce na koniec sezonu, a do końca naszej drużynie zostały już tylko dwa pojedynki z Ruchem Chorzów. W najbliższy czwartek nasza drużyna zagra w hali rywala, a w niedzielę (30 maja) w Hali Relax - po raz pierwszy od wielu miesięcy przed własną publicznością.

 

Młyny Stoisław Koszalin - Piotrcovia 29:29 (15:12) - rzuty karne 0:3

 

Piotrcovia: Sarnecka 1, Opelt - Sobecka 4/1, Więckowska 4, Szynkaruk 3/1, Trawczyńska 3/2, Oreszczuk 2, Zaleśny 2, Charzyńska 2, Drażyk 2/1, Kopertowska 2/1, Klonowska 2, Macedo 2, Abramowicz


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)25.05.2021 14:00

Klub ogłosił na swojej stronie, że sprzedaje bilety na niedzielny mecz z Ruchem. Dlaczego nie są honorowane karnety wstępu, to jest nieuczciwe wobec ich posiadaczy, którzy je wykupili na ten sezon. Dlaczego nie szanuje się trenera prowadzącego drużynę, skoro też na stronie w zakładce posumowania sezonu jest napisane " drużyna pod wodzą prezesa i trenera". Widocznie wg podanej kolejności osoby te trenują i prowadzą w meczu Piotrcovię albo to pisze przysłowiowy Jarząbek, bo czuć wazeliną.

04


jojo ~jojo (Gość)25.05.2021 14:59

Prezes doprowadził drużynę do 4-tego miejsca w lidze,czyli w połowie tabeli.

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat