Piotrcovia się nie popisała

MKS PiotrcoviaKraj Niedziela, 09 września 201823
Już do przerwy piotrkowianki przegrywały z Ruchem Chorzów 6:18, w drugiej połowie piotrkowskie szczypiornistki zagrały nieco lepiej, zdobyły dwa razy więcej bramek, ale rywalki też nie próżnowały i ostatecznie to spotkanie zakończyło się porażką Piotrcovii 18:32.

O ile po pierwszym ligowym spotkaniu można było stwrerdzst, że piotrkowianki zagrały dobry mecz, to po spotkaniu 2. kolejki PGNiG Superligi takie twierdzenie byłoby dużym nadużyciem. Do 10. minuty nic nie zapowiadało aż tak wysokiej porażki, gospodynie prowadziły bowiem zaledwie jedną bramką (5:4), ale podczas następnych 20 minut podopieczne trenera Andrzeja Bystrama rzuciły zaledwie dwie bramki.

W drugiej połowie szczypiornistki Piotrcovii starały się zniwelować przewagę, ale im się to nie udało.

W sobotę, 15 września kolejny mecz, tym razem do Hali Relax przyjedzie UKS PCM Kościerzyna. Początek tego spotkania o godzinie 17.00.

Ruch Chorzów 32:18 (18:6) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka – Despodovska 4 Kopertowska 3/1, Wypych 3, Klonowska 2, Ciura 2, Senderkiewicz 1, Wasilewska 1, Cygan 1, Ivanović 1, Gajewska, Osuch

1

4

Komentarze (23)

kibic1976 ~kibic1976 (Gość)09.09.2018 14:42

znowu sezon do kitu tylko jelonka i gdynia w zasięgu ,a panie co długi zostały im spłacone i dalej żenua brak serducha do gry szkoda

74

kibol ~kibol (Gość)09.09.2018 14:44

no brawo,widzę,że wszystko wróciło do normy,Wypych myli się na potęge to samo Cygan,mimo tego trener trzyma je na boisku,tak więc znów jest ta sama Piotrcovia przegrywająca wszystko,widać,kto zaczął rządzić w zespole, zresztą jak co rok ,brawo Panie trenerze a miało być tak pięknie,po prostu żenada

63

Kibic ~Kibic (Gość)09.09.2018 15:06

No widzę, że dużo kibiców było na meczu i sami znawcy. Znowu się zaczyna jazda po zawodniczkach. Przyznam, że mecz przegrany w złym stylu, ale może taki szybki zimny prysznic, był konieczny. Sezon dopiero się zaczął, dajcie pracować trenerowi i zawodniczkom, nie zbuduje się zespołu w dwa miesiące. Poczekajmy, rozliczani są za wyniki na koniec, a nie po drugim meczu. Dziewczyny nie załamywać się, głowa do góry, pracować na treningach a w meczu dawać dalej 110%. Trenerze, alleluja i do przodu, trochę popracować nad taktyką pod dany zespół i nic na siłę, samo przyjdzie.

14

kibic ~kibic (Gość)09.09.2018 14:41

Mecz z Elblągiem był tylko strzałem z kapiszona.Szkoleniowiec okazuje się być nieudacznikiem, co pokazał również w pierwszym meczu jak można przegrać wygrany mecz. Kiedy Piotrcovia tak wysoko przegrała z Ruchem? Jak ma tak być dalej to niech Wypych prowadzi zespół ,po co wydawać dodatkowo forsę na firmowanie dziadostwa.W Piotrcovii jak zwykle,idzie niby nowe a ciągle wraca stare. Wstyd Panie zawodniczki i trenerze.Do roboty.

73

gość ~gość (Gość)09.09.2018 17:14

Tragedia naprawdę tragedia każda drużyna przeciwna jeśli wytnie Agate to już gra się kończy andzela dno najlepiej wychodzą jej dyskusję zorica przebudzenie po przerwie bramki nie ma skrzydła brak kopertowska cień z zeszłego sezonu Cygan nie dorasta siostrze młodszej do pięt sanderkiewicz w pierwszej lidze by nie grała no nic innego nie przychodzi jak nazwać to epickim dramatem Adama Mickiewicza pt "Dziady"

63

luuciann ~luuciann (Gość)09.09.2018 21:35

tu kelnerki tam kelnerzy taka mamy pilke reczna w miescie i prezesuniów na czele

42

trenerze ~trenerze (Gość)10.09.2018 11:44

rób pan zmiany, rotuj składem. Każda zawodniczka ma inną dyspozycje danego dnia, Despodowska dobra zmiana, czemu wchodzi tak późno na minus 15 bramek?! Dziewczyny to początek sezonu, głowy do góry

51

bywalec wabank ~bywalec wabank (Gość)10.09.2018 08:47

Czekałem na dziewczyny i się nie doczekałem. A już zamówiłem "We are the champions".

23

. ~. (Gość)10.09.2018 08:27

Każda porażka czegoś uczy - mam nadzieję, że trener i zawodniczki dokładnie przeanalizują ten mecz i wyciągną wnioski na przyszłość. W tym meczu chyba nic nie wyszło...Po meczu ze Startem liczyłem na wygraną w Chorzowie... Szkoda.