Piotrcovia przegrała we własnej hali

MKS Piotrcovia Sobota, 14 września 201924 3082
Nasze piłkarki bardzo dobrze zainaugurowały sezon, wygrywając kilka dni temu w Kobierzycach, pierwszy mecz we własnej hali też chciały wygrać, Start Elbląg okazał się jednak zbyt wymagającym rywalem i ostatecznie pokonał Piotrcovię 24:21 (13:11).

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany, dopiero pod koniec tej części spotkania przyjezdne wypracowały niewielką przewagę.

 
O ile podczas pierwszych 30 minut tego spotkania żaden zespół nie był w stanie przejąć inicjatywy, o tyle po przerwie wyraźnie lepsze były rywalki Piotrcovii, które zaczęły wykorzystywać błędy naszych zawodniczek i konsekwentnie powiększały przewagę. Piotrkowianki nie były w stanie zatrzymać przede wszystkim Alicji Pękały, która w całym meczu zdobyła 9 bramek. W 44. minucie spotkania było 20:14 dla gości, piotrkowianki zdołały jednak zminimalizować straty i kilka minut później było już tylko 20:19. Gdyby podopieczne Krzysztofa Przybylskiego grały tak do końca spotkania, prawdopodobnie zdołałyby wywalczyć korzystniejszy rezultat, tak się jednak nie stało, ponieważ znów zaczęły popełniać proste błędy i ostatecznie to zespół z Elbląga wygrał ten mecz.

 
Piotrcovia zajmuje w tej chwili 4. miejsce w tabeli, ale nie wszystkie mecze tej kolejki już się odbyły. Kolejny mecz piotrkowski zespół rozegra już w środę, w Lubinie zmierzy się z tamtejszym Zagłębiem.

 
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 21:24 (11:13) EKS Start Elbląg

 
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Kolasińska – Klonowska 4, Sobecka 4, Macedo 3, Oreszczuk 3, Belmas 2, Joia 2, Ciura 1, Dorsz 1, Małecka 1, Gajewska, Podzimowska.

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (24)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Karuzela śmiechu ~Karuzela śmiechu (Gość)15.09.2019 21:57

Co Wy gadacie, właśnie Brazylijki na plus, szczególnie Macedo, dynamiczna, przebojowa, potrafi rzucić, to reszta mam wrażenie czasem za nią nie nadąża.

62


gość (Gość) ~gość (Gość) (Gość)14.09.2019 20:55

Panie B. marketingowo słabo, Piotrkowianin jednak górą, a Pan Prezes Ostrowski niech się uczy od Prezesa Piotrkowianina jak nie zatrudniać w Klubie osób, które moim zdaniem kompletnie nie wiedzą co maja w nim robić.

75


działacz pio ~działacz pio (Gość)15.09.2019 12:31

tajemnicą poliszynela jest że Pan prezes Piotrkowianina u Pana Marka Ostrowskiego płacze że Prezydent już go nie lubi. A pan Marek z Prezydentem Chojniakiem na obiadek co trochę się spotykają. Trzeba umieć rozmawiać panie prezesie piotrkowianina

52


... ~... (Gość)16.09.2019 20:23

Dziewczyny powalczyły, widać brak zgrania. Ja widzę duży potencjał- transfery chyba udane.

51


dj ~dj (Gość)16.09.2019 19:20

widzę zazdrość u niektórych, tylko tym razem ta zazdrość jest zasadna. Gdzieś się zaczyna robić lepiej, a gdzie indziej gorzej.Ktoś już jeden mecz wygrał i ma szansę wygrać kilka kolejnych, a inni przegrali już kilka i szans na wygranie choćby jednego nie ma. (obym się mylił)

31


obiektywny ~obiektywny (Gość)15.09.2019 12:28

Skąd ta zbędna nerwowość szczególnie u Brazylijek która doprowadziła do porażki. To jest wielka sztuka przegrać mecz mając taki potencjał w umiejętnościach i te jakieś gestykulacje do koleżanek i trenera niedopuszczalne na przyszłość, przeszkadzające w koncentracji podczas walki o wynik. Ale mimo wszystko to jest drużyna która rokuje nadzieje na przyszłość i którą chce się oglądać.

80


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)14.09.2019 22:34

Pękali nie Pękały.Tak brzmi nazwisko. Poza tym zróbcie coś z nagłośnieniem!Nic nie słychać!Pojedyncze słowa.Może ciszej spróbujcie?

61


... ~... (Gość)16.09.2019 08:39

Szkoda tej porażki bo zadecydowały o niej proste błędy. Jednak w naszej drużynie potencjał jest i w tym sezonie powinno być całkiem dobrze. Nasza liga stała się ciekawa - my w poprzedniej kolejce na wyjeździe pokonaliśmy Kobierzyce, które w tej kolejce pokonały Zagłębie; beniaminek pokonał we własnej hali Koszalin... Uważam, że transfery obu zawodniczek z Brazylii to dobry pomysł - widać u nich spory potencjał. Zespół musi się tylko zgrać - mamy praktycznie nowe rozegranie...
Teraz pytanie dlaczego nie zagrały Sarnecka, Zaleśny i Senderkiewicz i kiedy będą gotowe do gry?

72


gość ~gość (Gość)15.09.2019 20:56

Słabiurkie te brazylijki, ale jóż zdążyły wejść a głowę trenerowi

29


rys ~rys (Gość)15.09.2019 14:10

zadna niespodzianka slabe sa toprzegrywaja

46


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat