Piotrcovia przegrała w końcówce

Poniedziałek, 21 października 201929
Jak równy z równym walczyły piłkarki ręczne Piotrcovii w wyjazdowym meczu z Piłką Ręczną Koszalin. Niestety tylko do 51. minuty. Mecz odbył się w ramach 5. kolejki PGNiG Superligi Kobiet. Nasze zawodniczki przegrały ostatecznie 23:31.

We wspomnianej 51. minucie było jeszcze 22:22. W tym momencie jednak w szeregi piotrkowskiej drużyny zaczęła się wkradać nerwowość. W ostatnich 9. minutach zawodniczki Piotrcovii obejrzały dwie czerwone kartki (Danielle Joia, Vitoria Macedo), a gospodynie tego spotkania skrzętnie to wykorzystały. W ostatniej fazie spotkania piotrkowianki zdobyły już tylko jednego gola, podczas gdy ich rywalki wzbogaciły swoje bramkowe konto o 9 oczek.

Piłka Ręczna Koszalin - Piotrcovia 31:23 (14:11)
Piotrcovia: Kolasińska, Opelt, Sarnecka - Joia 2/1, Klonowska 1, Oreszczuk 2, Dorsz, Ciura 2, Sobecka 6/1, Belmas, Gajewska 1, Małecka, Macedo 9/3.

W najbliższą środę (23 października) Piotrcovia zmierzy się w Hali Relax z EURO-BUDEM Jarosław. Mecz rozpocznie się o 18:00.