Piotrcovia przegrała w Kielcach

MKS PiotrcoviaKraj Niedziela, 05 maja 201921 3020
Po zaciętym meczu Piotrcovia przegrała w Kielcach z tamtejszą Koroną Handball 30:32 (11:14) i straciła szansę na zajęcie 7. miejsca w tabeli PGNiG Superligi.

Podczas pierwszych piętnastu minut Piotrcovia kilka razy prowadziła różnicą dwóch bramek - 3:1, 4:2, 7:5, później jednak kielczanki doprowadziły do wyrównania, a następnie objęły prowadzenie, którego nie oddały do końca pierwszej połowy.

 

Po przerwie nasze zawodniczki odrobiły straty i ponownie objęły prowadzenie po bramce Patrycji Ciury (27:26), ale w końcówce meczu dominowały gospodynie i to one ostatecznie wygrały ten mecz.

 

W sobotę, 11 maja piotrkowianki zmierzą się w Hali Relax z Ruchem Chorzów. Ten mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.

 

 

Korona Handball Kielce 32:30 (14:11) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 


MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Opelt, Sarnecka - Despodovska 10, Gutkowska 6, Belmas 5, Ivanović 2, Ciura 2, Kolasińska, Cygan, Wasilewska, Zaleśny, Klonowska, Senderkiewicz.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)08.05.2019 20:40

Przecież Piotrcovia to chyba spółka która ma podobno wystartować zgodnie z wymogami w lidze zawodowej od nowego sezonu. Spółka to Prezes a nie zarząd jak się nie mylę ,który jak czytam wyprowadził klub na prostą finansową a nie koniecznie sportową z którą ma kłopoty np.odejścia zawodniczek, co źle świadczy o klubie skoro te wiodące nie chcą tu grać u takiego właściciela .

32


kiic ~kiic (Gość)10.05.2019 10:34

Klubowa propaganda już wskazała kto będzie trenerem Piotrcovii wyrażając zainteresowanie,że powoli kończy się praca trenera Przybylskiego w Chorzowie. Jarosław Cieślikowski opuszcza Głogów -sugestia.

11


gość ~gość (Gość)09.05.2019 14:59

Nie słyszałem żeby wcześniej ktoś oprócz NOWEGO prezesa mówił o grze o medale w 2020 r . To miał być sezon przejściowy , następny miał być lepszy.. odchodzą najlepsze zawodniczki . Wiadomo że dobre zawodniczki kosztują więcej ..wiec nie rozumiem tłumaczeń . Wszyscy już wiedza kto jest? wybawcą,? czytaliśmy o tym nie raz (kibice naprawdę dziękują ) ale to już było mówione cały sezon . Tamten zarząd był zły i już go nie ma od roku, więc dajmy już tym ludziom spokój ..Teraz są oczekiwania.. nowy sezon , nowy prezes ( brak innych członków zarządu ,klub jako spółka)..kibice chcą w końcu czegoś więcej , tego o czym mówił jak obejmował stanowisko prezesa ?nie żyjmy historią ? Rozumiem że filozofia na ten sezon jest taka : super wyniki małym kosztem ? Już jestem ciekaw jakie to ?dobre ? zawodniczki przyjdą za małe pieniądze . Liczę na 5 miejsce w przyszłym sezonie , trzymam kciuki. Bo po tym sezonie tylko 1 osoba będzie za to odpowiedzialna za niepowodzenia .

21


gość ~gość (Gość)08.05.2019 18:29

Czy mógłby zarząd się odnieść do transferów zoricy oraz ivanovic do Kobierzyc? Jak ma u nas być lepiej skoro piłkarki uciekają.

32


gość ~gość (Gość)05.05.2019 21:21

Wont z Piotrkowa badziewie żenada wstyd przynoszą naszemu miastu

411


esteta ~esteta (Gość)06.05.2019 10:13

Prezes Piotrkowianina przejmie zespół Piotrcovii a pan Marek weźmie Piotrkowianina bo trzeba poukładać finanse przed kontrolą.

61


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)06.05.2019 17:12

hip hip huraaaa hip hura huraaa huraaa

02


mod ~mod (Gość)06.05.2019 16:09

Zgoda się na odejście Despodowskiej ,na dziś jedynej rzucającej skutecznie z 9 m.świadczy o tym,że w klubie nie mają pojęcia o piłce ręcznej i doprowadzili do masowego rozbioru zawodniczek wzmacniając innych. Sezon przejściowy trwa w najlepsze. Aż strach się bać co będzie w przyszłym sezonie,istny kabaret sportowej nieporadności.

62


kibic ~kibic (Gość)06.05.2019 11:19

Jak pisała na stronie klubowa propaganda Piotrcovia dzięki nowej 2-ce trenerów odzyskała rytm gry i jechała po kolejne pewno zwycięstwo.Jak się skończyło w Kielcach wiadomo.Tyle było piania z radości nad wygranym meczem z Jelenią Górą której wartość pokazała w sobotę Kościerzyna wygrywając mecz . Finansowo podobno jest poukładane na plus ale sportowo wygląda to źle. Czekamy na informacje prezesa -Qvo vadis Piotrcovio? Kto nowym (poważnym)trenerem? bo chyba nie obecny duet.Kto oficjalnie odchodzi i kto wzmocni a nie uzupełni skład?

93


. ~. (Gość)06.05.2019 09:08

Tak się zastanawiam kto będzie grał w naszym zespole w przyszłym sezonie - na tej stronie w komentarzach było napisane o odejściach: Zoricy, Andjeli, Kingi, Szafy, ktoś pisał o kolejnej ciąży... Może teraz Ci komentatorzy napisaliby coś o tym kto przyjdzie do klubu.

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat