Piotrcovia nadal bez zwycięstwa

ePiotrkowKraj Sobota, 13 kwietnia 201917 2178
Piotrcovia przegrała dotychczas wszystkie spotkania w fazie play-out, w sobotę nasze zawodniczki uległy przedostatniej drużynie w tabeli, czyli Ruchowi Chorzów 28:31 (17:19), przed tym meczem piotrkowski zespół miał nad chorzowskim rywalem siedem punktów przewagi, a nad ostatnim UKS PCM Kościerzyna siedemnaście.

W pierwszej połowie chorzowianki niemal cały czas prowadziły, kilka razy nawet czterema bramkami, naszym zawodniczkom dwukrotnie udało się zremisować, w 5. i 22. minucie, ale nie zdołały przełamać rywalek. Po przerwie niewiele się zmieniło, ostatnią okazję do objęcia prowadzenia piotrkowianki miały w 54. minucie, gdy gospodynie prowadziły 29:28, do końca meczu podopiecznym trenera Andrzeja Bystrama nie udało się jednak rzucić bramki, a chorzowianki zdobyły jeszcze dwie i ostatecznie wygrały to spotkania 31:28.

 
Kolejny mecz już w środę, piotrkowianki zmierzą się wówczas z ostatnim w tabeli PGNiG Superligi zespołem z Kościerzyny.

 
KPR Ruch Chorzów 31:28 (19:17) MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Sarnecka, Opelt - Ciura 6, Despodovska 6, Gutkowska 5, Belmas 4, Klonowska 4, Senderkiewicz 2, Wasilewska 1, Zaleśny, Opelt, Gajewska, Małecka


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hanibal ~hanibal (Gość)15.04.2019 19:01

http://handballpiotrkow.blogspot.com/2019/04/troche-prawdy.html
Opinia kibica na blogu, trochę już nieaktualna bo 3 mecz w plecy, ale niech każdy sobie sam przemyśli i oceni.

11


gość ~gość (Gość)15.04.2019 14:33

To przyszły sezon też przejściowy? Ekstra

53


LST ~LST (Gość)15.04.2019 14:17

też jestem mocno wkurzony na postawę drużyny w fazie play-out. jednak liczę na to, że ten i kolejny rok jest okresem przejściowym i będzie wkrótce drużyna, która spokojnie będzie walczyła w pierwszej 6-tce a może i wyżej. Gdzie "Relax" będzie "niezdobytą twierdzą". I wierzę, że takich czasów doczekam.
Drogie Panie ! Głowy do góry i walka do ostatniej minuty !

33


gość ~gość (Gość)15.04.2019 12:30

Panie Prezesie proszę nie słuchać głupków, ja tam wierzę w plan i progres, bo domyślam się w jakiej kondycji był klub po poprzednikach... Mądry człowiek wyciągnie wnioski, wywali trenera i jego "gwiazdy", które niestety się niebsprawdziły i na nowy sezon postara się poskładać to na nowo i lepiej.
A co do meczu to do roboty Laski, sezon się nie skończył do wakacji jeszcze trochę... Więcej ambicji, dajcie kibicom się pocieszyć.

43


gość ~gość (Gość)15.04.2019 11:48

Hej Ruchu nasz, pokaż jak grasz, gdy upadnie wstań, nie poddawaj się my wspieramy Cię!!!
W & R

21


gość ~gość (Gość)15.04.2019 08:23

Z kościerzyną to wygrają z resztą ciężko

21


. ~. (Gość)15.04.2019 08:13

Pisałem, że runda playout będzie trudna, ale nie spodziewałem się, że po trzech kolejkach nie będziemy mieli choćby punktu.
Dziewczyny proszę skutecznie walczyć o punkty!!! Powodzenia!!!

41


wkurzony ~wkurzony (Gość)15.04.2019 07:50

Czy naprawdę dziewczyny nie wygrają już żadnego meczu?Tak to wygląda.

32


gość ~gość (Gość)14.04.2019 16:57

Panie Prezesie!
Niech Pan nie zostawia tego klub. Niestety trener się nie sprawdził. Trudno, takie ryzyko.
Ten sezon sportowo stracony, gorszy niż w ubiegłym roku. Ale najważniejsze, że sprawy poza sportowe wychodzą na prostą!

57


janosik ~janosik (Gość)14.04.2019 12:10

panie prezesie zostaw pan ten klub i odejdz z honorem banialuki pan opowiadasz ,że klub na prostej. Nie masz pan pojęcia zielonego o zespole poniekąd były długi był zespół nie ma długu nie ma drużyny nie słucha pan ludzi jak mówią o zmianie trenera ,który jak pan nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu ekstraklasowego zespołu i tyle w temacie.

65


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat