Piotr Grabowski: "Wygramy wybory i wdrożymy program rozwoju"

Strefa FMŁódzkie Wtorek, 02 stycznia 201870 14331
Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje kampanię przed tegorocznymi wyborami samorządowymi. Jednym z członków zespołu programowego jest radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Piotr Grabowski, który był gościem Strefy FM.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

- Mamy szansę, by dokonać procesu akceleracji, czyli przyspieszenia rozwoju gospodarczego w całym województwie, ale też w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. Pozytywne tendencje, które są widoczne dla każdego na poziomie makroekonomicznym, chcemy przełożyć na poziom polityki regionalnej. Intensywne działania w tym kierunku rozpoczniemy tuż po wygranych wyborach - powiedział Piotr Grabowski na antenie Strefy FM.


Jego zdaniem korzystny wpływ na rozwój regionu będą mieć: budowa odkrywki Złoczew oraz ulokowanie przy granicy województwa Centralnego Portu Komunikacyjnego w Stanisławowie.


Zainteresował temat?

8

9


Komentarze (70)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ANtyPARTIA ~ANtyPARTIA (Gość)30.04.2018 14:21

Cały ten PIS jest ślepy i głuchy oczami i uszami swoich członków. Inwestycje spadają, firmy uciekają za granicę. Na rynku pełno jest obcokrajowców zza Wschodu, co oznacza, że pensje stoją w miejscu. A koleś który siedzi na posadzie na Politechnice Częstochowskiej, jest radnym, zarabia coś na boku, okupuje funkcję członka rady nadzorczej w piotrkowskich MZT-kach będąc też dyrektorem w PGE Obrót mówi, że chciałby coś przełożyć na politykę regionalną. Co za ściema!!! Polityka regionalna czy krajowa to nic innego jak te same przepisy, podatki i inne obciążenia. Samorządy powinny być dla ludzi bez tabliczek partyjnych. Wybranie takich ludzi z partii to nic innego jak doklejenie im kolejnej funkcji. Tak, żeby zamiast 18 tys. na miesiąc zarabiał ze 30 tys. ODSUNĄĆ PARTIE OD SAMORZĄDÓW. Kto powiedział, że musimy być za grupą o charakterze mafijnym, gdzie rządzi jeden człowiek. I nie piszę ani o PO, ani o SLD, ani o PIS. Partie to zło. To przyssawki do naszych pieniędzy. Pan Grabowski jest przykładem, który sam stanął pod tablicą. Sorry - taki mamy klimat. A te fuchy są z jego oświadczeń majątkowych.

33


Ed ~Ed (Gość)19.04.2018 12:26

Nie bądż pan taki pewny...

21


Zofia Kaniewska Zofia Kaniewskaranga18.03.2018 17:25

Ten Pan mówi o pozytywnych tendencjach na poziomie makroekonomicznym? Przecież one wynikają jedynie ze zwiększonej konsumpcji i utrzymującej się dobrej koniunktury światowej!!!! Inwestycje spadły i dalej lecą w dół , a to przecież podstawa dobrej koniunktury w przyszłości! Co zatem się stanie jak ta koniunktura się załamie?Staniemy się drugą Grecją? Póki co , to chyba właśnie nam grozi jeśli w skali makro nic się nie zmieni!! Zatem - o czym ten Pan mówi?

51


ale heca ~ale heca (Gość)03.01.2018 10:39

w ilu radach nadzorczych jest ten pan?

175


~gość ~~gość (Gość)14.03.2018 17:10

jak przegramy to na złość będziemy w tryby sypać piasek

42


gość ~gość (Gość)02.01.2018 17:12

Jedyny kandydat na prezydenta reprezentujący prawicę to obecny radny Krzysztow Kozłowski !!! I Niech się schowa pan Zięba Lorek czy Grabowski

514


gość ~gość (Gość)02.01.2018 15:24

Chojniak dogaduje się z pisowymi. Wszystko zrobi, żeby zachować korytko!

2111


gość ~gość (Gość)04.01.2018 09:01

,, Ale PO, już było i nie wróci więcej. ..."-Maryla.

116


złomy ~złomy (Gość)02.01.2018 22:02

Czy to ten Pan jest z Gorzkowic? Dlaczego jest w radzie nadzorczej MZK opłacanej z podatków piotrkowian?

214


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)02.01.2018 23:34

Cytuję:
Intensywne działania w tym kierunku rozpoczniemy tuż po wygranych wyborach - powiedział Piotr Grabowski


Bardzo zgrabnie i dyplomatycznie ujęte; właściwie to taki uniwersalny przedwyborczy tekst pasujący do każdej partii. Znaczy to mniej więcej tyle, co: zrobimy wam dobrze, ale DOPIERO PO wygranych wyborach.
Brawo!
;)

160


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat