Piotr 2008 dla Jacka Sokalskiego

Strefa FM Niedziela, 26 października 200824 6054
Decyzją kapituły plebiscytu tytuł Osobowości Roku statuetkę Piotra 2008 otrzymał Jacek Sokalski - dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury.

Statuetki Piotrusiów otrzymali także Tomasz Zwierzchowski - prezes Piotrkowianina Kiper i Barbara Pol - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim.

Uroczystą galę poprowadził piotrkowski kabaret Ucho działający pod opieką Małgorzaty Kowalczyk. Gwiazdą wieczoru byli Anita Lipnicka i John Porter


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (24)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

żenada ~żenada (Gość)18.11.2008 14:28

Impreza żenada
Atmosfera żenada
Piotr żenada
A sygnalizacja na rondzie na Dmowskiego żenada a chyba to wykonywała firma właściciela radia strefa Fm i TT też żenada

Moderator: Żenado: sygnalizację budowała inna firma

00


~J. ~J.ranga28.10.2008 23:20

Ale obowiązku posiadania strony internetowej nie ma. A dyrektor Sokalski z tego co mi wiadomo, chodził już od kamienicy do kamienicy, z pietra na piętro, od domu do domu i wyłuszczał informacje może nie na temat spektakli na scenie ale o czymś zupełnie innym. Tak zaczynała się akcja "Wyciągamy dzieci z bramy"

00


k-o ~k-o (Gość)28.10.2008 22:03

"~J." napisał(a):
~J. 28.10.2008 21:10
cytat
czy posiadanie strony internetowej to obowiązek ??


Obowiązkiem urzędnika mianowanego na stołek kierownika ośrodka kultury jest dotrzeć do społeczeństwa (szybko i skutecznie!) z informacją na temat działalności placówki. Do tego są różne narzędzia. Internet jest już w Polsce tak rozpowszechniony, a z natury rzeczy - szybki, że jest najważniejszym środkiem służącym do tego celu. Dlatego - tak - obowiązkowo w informacyjnej działce MOK-u powinien być wykorzystywany.
Oczywiście, jeżeli Ty dochrapiesz się stanowiska dyrektora MOK-u, to - jeżeli taka Twoja wola - możesz sobie piechotą przemierzać miasto, drapiąc się po piętrach, chodząc od drzwi do drzwi i każdemu lokatorowi wyłuszczać, że w tym i tym dniu, o tej to a o tej, wystąpi na deskach sali Kilińskiego Teatr Jaracza z takim to a taki spektaklem, a bilety są do nabycia tu i tu, po tyle i tyle. Przynajmniej zdrowy będziesz po takich spacerach!

00


~J. ~J.ranga28.10.2008 21:10

czy posiadanie strony internetowej to obowiązek ??

00


k-o ~k-o (Gość)28.10.2008 20:05

Wielce Szanowni Państwo!
Wracając do mojej myśli: choćby za samo to skandaliczne i trwające latami zaniedbywanie strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury nie należy się panu dyrektorowi Jackowi Sokalskiemu żaden Piotr, tylko wypowiedzenie, a więc skierowanie - kolokwialnie mówiąc - (to modne dziś wyrażenie) na tak zwaną zieloną trawkę.
Pan Jacek Sokalski sądzi pewnie, że za politykę informacyjną w XXI wieku wystarczy poobklejanie słupów-okrąglaków ogłoszeniowych afiszami, sąsiadującymi z klepsydrami i płachtami wszechobecnych (pseudo) szkół prywatnych.
Powiem więcej, taka przykładna strona internetowa MOK-u nie powinna ograniczać się do przedstawiania oferty programowej tej tylko instytucji, ale prezentować powinna całą paletę imprez, jakie są fundowane piotrkowianom, z propozycjami kościołów włącznie. Z tej armii zatrudnionego tam personelu jeden pracownik powinien mieć za zadanie zbieranie informacji z wszystkich możliwych miejsc na ten temat. Ta strona powinna iskrzyć życiem! Teraz wygląda jak koszmarny gniot! Jak można coś takiego firmować?!
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Czytających z Pierwszym Czytelnikiem, Szanownym Panem Moderatorem na czele.

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)28.10.2008 19:49

do k-o: Dostosuj poziom swojego komentarza do panujących tu obyczajów to zostanie opublikowany w całości. Masz prawo do krytyki. Merytoryczna część dotycząca strony internetowej MOK została opublikowana w całości. W jednym wątku pisz pod JEDNYM NICKIEM. Bana dostaniesz gdy zasłużysz :)

00


epiotrkow ~epiotrkow (Gość)28.10.2008 14:42

Ostrzeżenie do k-o, poinformowany (mniej więcej) vel pozostałe nicki przestań tu prezentować sztukę jednego aktora :) Moja cierpliwość zaczyna się kończyć.... Doprecyzuję : kolejny nick z tego samego IP w tym wątku a dostaniesz BANA.

00


k-o ~k-o (Gość)28.10.2008 14:08

Wielokrotnie, na wszelkich możliwych forach, wpisywałem w ostatnich 2 latach krytyczne uwagi co do strony internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury, która informuje o... niczym. Jakieś stare wiszą tam materiały i mieszkaniec 80-tysięcznego miasta nie dowie się za Boga, co w mieście warto obejrzeć, gdzie pójść czego posłuchać, gdzie i na co warto się wybrać. Napisałem kilka maili do MOK-u w tej sprawie. Wysłałem też parę maili w tejże samej sprawie na adres internetowy bezpośrednio prezydenta Chojniaka. I żadnej do dziś reakcji!!!
Choćby za samo to skandaliczne zaniedbanie nie należy się panu dyrektorowi Jackowi Sokalskiemu żaden Piotr.

Moderator: usunięte - sugerowanie JAKIEJKOLWIEK formy przemocy jest zabronione na tym forum
!
Dziękuję.

00


xyz ~xyz (Gość)28.10.2008 08:14

przejęzyczyć się jak język z.....

00


poinformowany (mniej więcej) ~poinformowany (mniej więcej) (Gość)28.10.2008 00:03

"~J." napisał(a):
poinformowany raczej mniej niż więcej, jak mówi babcia Roberta G. - w d...e byłeś g...o wiesz - i chyba jest tak we wszystkim... a poza tym drobna uwaga... dyrektorem MOK-u oraz tegorocznym Piotrem jest JACEK -> J A C E K a nie Tomasz - Sokalski stojący ością w gardle grupie trzymającej władzę (czyt. prochojniakowym radnym) A tak na marginesie, to niedobrze mi sie robi jak czytam nap__lanę takich jak ty, którzy wiedzą że dzwonią, ale nie wiedzą w którym kościele (i nie mam na myśli kościołóa na Łódzkiej)


No dobrze. Ulżyłeś sobie. Zamieniłem imiona, fakt - zamiast Jacek napisałem Tomasz. To oczywiste przejęzyczenie. Natomiast co do reszty twoich nudnych wywodów, to poproszę Cię o jakieś konkrety! Czyżbym gdzieś jeszcze się omylił? W którym miejscu? Pokazałeś jakieś kontrargumenty? Bo skoro nie, to spadaj na drzewo!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat