Pilnie potrzebna krew dla strażaka z gminy Czarnocin

Region Wtorek, 20 listopada 20182 6814
Na co dzień to on pomaga innym, ale teraz sam potrzebuje pomocy. Rafał Jeżak, strażak z OSP Zamość potrzebuje krwi. W zbiórkę włączyło się kilka organizacji, a pomóc może każdy.

Krew będzie można oddać w niedzielę (25 listopada) między 10.00 a 13.00 na terenie Wolborskiego Centrum Kultury przy ul. Modrzewskiego 15. Organizatorami zbiórki są Stowarzyszenie GHE im. płk. Janusza Maleszewskiego, a także II Okręg Policji Państwowej wspólnie z Dzielnicowymi z Komisariatu Policji w Wolborzu oraz Strażakami z OSP Wolbórz

 

Wśród krwiodawców zostaną rozlosowane nagrody przekazane przez Aldonę Lasek. Organizatorzy z góry dziękują za udzielone wsparcie.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.11.2018 09:44

Brawo Aldona, gratulacje za pomysł i przekazanie nagród.

30


Ja ~Ja (Gość)20.11.2018 21:54

Ja w niedzielę melduję się i oddaję krew, bo warto pomagać

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat